2410
2553

سلام عزیزانم دختر من از دوره جنینی و هفته ۲۸ بارداری معلوم شد که فولنس کلیه داره و اول یک کلیه درگیر بود و کم کم شد هر دو کلیه

اندازه هر لگنچه دوره جنینی ۴.۵ 

این تاپیک رو زدم چون خودم خیلی دوران پر استرسی رو گذروندم و یه مدت کارم گریه بود و میگفتم چرا بچه من.... چرا اخه من!

امروز دختر من یکساله س تازه از سونو برگشتم خدا رو شکر هر دو کلیه به اندازه نرمال رسیده توی این یکسال هر سه ماه بردم سونوی کلیه

باز هم چکاپ لازم هست تا مطمئن شیم دیگه بر نمیگرده...

یکسال پیش خودم به دیدن همچین تاپیکی خیلی نیاز داشتم برای همین امروز این خوشحالی رو با شما سهیم میشم

اگر سوالی در این مورد دارید تا جایی که میدونم میتونم کمکتون کنم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جااااانم انشالله خدا نگهدارش باشه

در مورد کیست کوروئید پلکسوس چیزی میدونید؟؟؟؟؟

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2720
ای جااااانم انشالله خدا نگهدارش باشه در مورد کیست کوروئید پلکسوس چیزی میدونید؟؟؟؟؟

سلام گلم ممنونم

خدا نگهدار شما و خانواده هم‌باشه

نه متاسفانه

2714

وای عزیزم خدارو شکر همیشه شاد باشی من هفته بیستم رفتم گف کلیه سمت راست ورم داره عددش فک کنم و4خورده ای بود یادم نیس الان دیگه برام سونو سه ماهه اخر نوشت توکل برخدا

وای عزیزم خدارو شکر همیشه شاد باشی من هفته بیستم رفتم گف کلیه سمت راست ورم داره عددش فک کنم و4خورده ...

نگران نباش عزیزم ممکنه تا اخر بارداری جذب شه ممکنه بمونه و به دنیا بیاد که در اون صورتم با عددی که میگید فقط چکاپ ماهیانه داره و کار خاصی نیاز نیست بکنید چند ماه یکبار سونو و از ادرار داره تا کامل ورمش بره

سلام عزیزم 

منم دخترم از موقع بارداری هیدرونفروز خفیف داشته تا الان که ۶ ماهشه تا الان عفونت ادراری نداشته و مقدار هیدرونفروزش ثابت مونده ولی امروز آز ادرارش عفونت نشون داد خیلی نگرانم به نظرتون دکترش چی میگه؟؟!

ممکنه با درمان عفونتش هیدرونفروزش هم برطرف بشه؟!

میخواستم برم عکس رنگی بگیرم دکنرم گفت حالا قبلش یه آز ادرار بده تا خیالت راحت باشه بعد برو الان که اینطوریه که نمیشه رفت عکسم گرفت خیلی حالم بده .... هیچکشم یجز خودم و همسرم نمیدونه واقعا ناراحتم

2706