عنوان

حاجت دارا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 35 پست

همه اونایی که لایک میکنم میخونم واسشون انشالله هر حاجتی دارید براورده بشه بزودیه زود

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
واس من ومخصوصاااا مامانم بخون کمشکلش حل بشه وخدا شردشمنشو زودتر کم کنه منم برات خوندم

انشالله که مورد عنایات خدا قرار یگیره مادرتون

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
همه اونایی که لایک میکنم میخونم واسشون انشالله هر حاجتی دارید براورده بشه بزودیه زود

خاهش میکنم برای منم دعا کن از یه چاله ومشکل زندگی میام بیرون میفتم تو یه دردسر ومشکل بزرگتر تو یه چاه عمیق تر خاهش میکنم اخر دعاهات منم دعا کن اسمم مریمه

خاهش میکنم برای منم دعا کن از یه چاله ومشکل زندگی میام بیرون میفتم تو یه دردسر ومشکل بزرگتر تو ...

انشالله که خدا کمکت کنه مریم خانم دعا میکنم برات تو هم برا من دعا کن 

2706