2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تن ماهی دیگه شده آرزو😤 15 تومنه 

خودمون رفتم دیدم نداریم 🤣

خب نگاه کن من هروقت نمیتونم غذا درست کنم میرم تو برنامه سرآشپز پاپیون اینقدر غذا هست که خودت ذوق میکنی میری یه چیز میپزی 😁

ماییم و صراحت کهنه ی تازه شدن ....
خودمون رفتم دیدم نداریم 🤣 خب نگاه کن من هروقت نمیتونم غذا درست کنم میرم تو برنامه سرآشپز پاپیون ای ...

جاریم مهمون داره دلمو صابون مالیدم ک اون دعوت کنه ولی انگار خبری نیس

😒

جاریم مهمون داره دلمو صابون مالیدم ک اون دعوت کنه ولی انگار خبری نیس 😒

آها فهمیدم جریان چیه 

هیچوقت از کسی توقع نداشته باش که داغون میشی بخند خوش باش الان اونا خوش حالن تو چرا نباشی 😊

2738
جاریم مهمون داره دلمو صابون مالیدم ک اون دعوت کنه ولی انگار خبری نیس 😒

ما حال نداشتنی فیله مرغو خورد میکنیم یکم زعفرون و ابلیمو بعدشم رو اجاق کباب میکنیم خیلی راحته

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
خب حالا ک خندیدم شام چی بزارمممم🤔

هرچی بلند شو خوشگل کن واسه خودت و شوهرت غذا بپز 

حتی شده نون و پنیر و خیار ولی با تزئینات و لبخند خودت 😊

ماکارونی 

مرغ تو فر 

خوراک مرغ 

سالاد پاستا 

سوپ سبک 

هرچیز دیگه که به نظرت شوهرت دوست داره 

انرژی مثبت داشته باش تا تمام انرژیای مثبت بیاد سمتت

ممنوووون

دوفونت

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706