2737
2734
عنوان

نه میشینه نه چاردست و پا میره

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 28 پست
ببین شربت فروگلوبین برا تقویت بدنش بده خواهرزاده هام چهار دست و ما نمیرفتن راه نمیرفتن حرف نمیزدن از ...

ممنون

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش میکنم پشت گوش ننداز فرو گلوبین برا همه بچه ها تجویز میشه برو از داروخونه بپرس 

برا تقویت سیستم ایمنی بدنه؟

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
2731
برا کم خونی انواع ویتامین داره برا همه چیش خوبه

باشه میگیرم

خیلی ممنون

دختر من یکسالگی چاردست پارفت والان یک سال و۳ماهشه راه نمیره.

بدنش ضعیفه؟ دکتر بردین؟

پسر من مچ هاش خیلی ضعیفه،کم وزن هم هست

2738
سلام خوبین پسرتون گردن گرفت؟ پسرتون راه میره الان؟

سلام

ممنون

اون موقع گردن میگرفت ولی کامل نه

یکی دو ماه بعد از این تاپیکم قشنگ و کامل گردن گرفت.

نه راه نمیره

سلام گلم.خوبی؟ بچه ت بهتره؟ منم پسرم مشکل بچه شماروداره. تازه ۴ جلسه س داره میره کاردرمانی.راهنمایی میکنی لطفا😘

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
سلام گلم.خوبی؟ بچه ت بهتره؟ منم پسرم مشکل بچه شماروداره. تازه ۴ جلسه س داره میره کاردرمانی.راهنمایی ...

سلام 

ممنون

شرایطش تفاوتی نکرده

بچه شما چند وقتشه؟

سلام  ممنون شرایطش تفاوتی نکرده بچه شما چند وقتشه؟

یه سال ویه ماه

❣️پروفایلم عکس خودمه ور ندارید لطفا❣️تنهایی هام رو با گلدوزی پُر میکنم و به رویاهام نقش میزنم🙃🪷بقیه امضا👇اونجا که حمید عسکری میگه: هیچکی مثه من تورو دوس نداره اینو از تو چشام میتونی بخونی،تو بودی جونم و عمرم و کسی که میخواستمو قسمِ راستمو که میخوای بدونی🥺💔* به چشمانم نگاه کرد وگفت؛ بگو دوباره به این جهان بازخواهیم گشت ومرا...حتی اگر درختِ گیلاسی آفریده شده باشم باز خواهی شناخت😔💔* یه چی بگم همین الان یادم اومد یادش بخیر سریال  چار خونه رو بچگیام میدیدم ساعت ۱۱ از شبکه سه پخش میشد،مامانم میگفت برو بگیر بخواب بچه دیروقته ولی مگه میشد همه ببینن من نه؟ یادمه شنبه ( جواد رضویان) با این حلبای روغن و یه چوب و چن تا نخ گیتار درست کرده بود منم پیله کرده بودم به بابام که باید واسم درست کنی😅😂تهش رفت یه دونه از این اُرگا واسم خرید گفت اونو بیخیال شو دختر ولی من هنوز فک میکنم به اون حلب روغن و این اهنگ قیسمت نَمیشه اینگار 🙂 یااونجا که میگفت هینگااامه هینگامه😁😥.میدونید ولی هیچ وقت قسمت نشد اونی که باید🙃}}}}* 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️یه چیزی میگم اینو ازمن کاش یادت باشه،جنگی میجنگه حتی اگه کالج پاش باشه👊✌️ 
سلام  ممنون شرایطش تفاوتی نکرده بچه شما چند وقتشه؟

عزیزم بچه شما الان چند ساله هستن؟ کاردرمانی روچند وقته که میبری؟وضعیت نشستن یا ایستادنش چطوره؟ یامثلا درک وشناختش؟ میدونی گلم بچه من همه عکساش نرمال بود ینی هم سونو وهم سی تی ونواز مغز وام ار ای .فقط ۳۴ هفته دنیا اومد.دیرم گردن گرفت.ممنون میشم جواب بدی ابجی