2726
عنوان

دخترم امروز صبح از خواب بیدار شد

135 بازدید | 5 پست

۴ماهشه شب هم خوب نخوابید چندبار بیدار شدوگریه میکرد صبح هم یهو بیدار شد شروع کرد به جیغ وگریه بعد چند ثانیه آروم شد همون هین رنگش پرید و بعدش خوابید الانم حالش خوبه خدا رو شکر ولی نمیدونم چش بود 

شاید یهو دلپیچه شده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید دلش درد میکرد،یا خواب بد دید یا چیزی نیشش زد،یا دندون داره،یا سرما خورده یا هرچی، اسمش روشه دی ...

آخه رنگش پرید جوری که شوهرم ترسید گفت پاشو زود ببریمش دکتر ولی چند دیقه بعد خوابید