1147
1273
عنوان

آجیل مشکل گشا

98 بازدید | 13 پست

سلام

بچه ها حاجتی دارم که براش نذرهای زیادی کردم

چند ساله

صبرم کم شده دیگه و مداوم گریه میکنم

کسی بهم گفت آجیل مشکل گشا خیلی حاجت  میده

کسی بوده پخش کرده و حاجت گزفته باشه

امشب میخوام بگیرم بسته بندی کنم

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

زیارت عاشورا امتحان کردی؟

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!❤                                                 
زیارت عاشورا امتحان کردی؟

بله میخونم

منظورت چله زیارت عاشورا هستش؟؟

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

یعنی هیچکس انجام نداده این نذر رو

رایگان از مشاور خانواده سوال بپرس. با تخفیف تلفنی صحبت کن

1279
مامان من که خیلی اعتقاد داره  ان شاءالله تو هم حاجت بگیری

از همین اجیل مشکل گشا

انجام هم داده؟؟

عزیزم پولت رو حروم نذری نکن،

به یه موسسه خیریه مثل محک کمک کن،حتی شده هزارتومن

یا دروغ نگو یا دست یه مستمند رو بگیر

با خدا سر شکم معامله نکن

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد
1315
حق شناس؟

حقشناس میگن خییییلی مجربه 

ولی همون سادشم خیلی حاجت میده

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!❤                                                 
عزیزم پولت رو حروم نذری نکن، به یه موسسه خیریه مثل محک کمک کن،حتی شده هزارتومن یا دروغ نگو یا دست ...

من اگرم نذر میکنم مطمئن باش به اهلش میدم

هر چی که از نظر مادی نذر کردم تو شکم /کسی رفته که بهش نیاز داسته

حالا یا موسسه بوده یا شیرخوارگاه یا جاهای دیگه.....

با خدا هم سر خوشحال کردن بنده هاش معامله میکنم

من اگرم نذر میکنم مطمئن باش به اهلش میدم هر چی که از نظر مادی نذر کردم تو شکم /کسی رفته که بهش نیاز ...

هرجور راحتی عزیزم

من چیزی رو که ازش نتیجه گرفتم باهات در میون گذاشتم،

شما راه خودت رو برو،شاید از راه خودت به نتیجه رسیدی

قصدم کمک بود دوستم،

میشه دعا کنید مشکلم حل بشه؟خدا واستون خیر بخواد
هرجور راحتی عزیزم من چیزی رو که ازش نتیجه گرفتم باهات در میون گذاشتم، شما راه خودت رو برو،شاید از ...

وا 

منم گفتم به اهلش میدم دیگه 

مگه شما چی کفتی 

که راه منو شما جدا شد الان؟؟؟