1345
1341
عنوان

خیلی سردرگمم چجوری زندگیموجم کنم؟

633 بازدید | 37 پست

نمیدونم چکارکنم زندگیم خیلی سرده همسرم بی عاطفه بود حالابدترشده اصلانمیشه باهاش حرف زد بابقیه بهتره ولی بامن ن هیچ خطایی نکردم نمیدونم چکارکنم 

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1350
عزیزم اسم کاربریت چیه بدتر رو روحیه ات تاثیر بد میزاره

آنجل؟؟؟

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂
1348
اها انجل فرشته فک کردم انگل 🤪

😂

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂
ممکنه اگر بهش غرولند نمیکنی  و همیشه باب میلش  ارتباط میگیری  باهاش. و مستبد و ترشرو ...

ن اصلا نرفتیم خدا ب داد برسه بگم بریم مشاور ک باز شروع میکنه ب تمسخرگرفتن

1226

عزیزم اگر از خود مچکر  یا همون خودشیفته باشه . تو نمیتونی درستش کنی  همیشه همین  ارتباط رو هم باهاش داشته باشی  و همیشه مطیع باشی  ایشون  همین شخصیت رو دارن و تو زجر میکشی. پس  یجوری  یا بسازی باهاش یا  تلاش کن  برید روانشناس.  ولی اول خودت برو  و همه حالتهاشو بگو  و راهکار  بگیر  برای درست ارتباط گرفتن باشوهرت.   اگر بلد نباشی چطور باهاش ارتباط بگیری   همه لحظهات میشه زجر و عذاب ولی واسه ایشون   هیچ  تفاوتی نداره یعنی متوجه نیست که تو چی میکشی بلکه  از نظرش   همه چی سرجاشه و عادیه.  

عزیزم اگر از خود مچکر  یا همون خودشیفته باشه . تو نمیتونی درستش کنی  همیشه همین  ارتب ...

خکدشیفته نیس ولی من اصلا بودنم براش هیچ تفاوتی نداره اصلا بهم حسی نداره دکسم نداره من میفهمم و نمیدونم چکارکنم

خکدشیفته نیس ولی من اصلا بودنم براش هیچ تفاوتی نداره اصلا بهم حسی نداره دکسم نداره من میفهمم و نمیدو ...

همین احساسی که داری رو بخودش بگو  ببین چی جوابی بهت میده‌ . جوابش اگر حالت طلبکارانه باشه و تازه  بهت اعتراض کنه که چرا  همچین حسی داری .  این یکی از نشونه های خودشیفتگی ه. بهتره بری با روانشناس حرف بزنی  اگر نمیاد ایشون. تا گفتگو نکنی  و سوال مطرح نشه  نمیتونی  باشوهرت ارتباط بگیری و همین حس ازارت میده  . چه بسا دوست داره ولی  بخاطر شخصیتش  نمیتونه بهت کلامی انتقال بده. 

1346