1345
1341
عنوان

خیلی سردرگمم چجوری زندگیموجم کنم؟

632 بازدید | 37 پست

نمیدونم چکارکنم زندگیم خیلی سرده همسرم بی عاطفه بود حالابدترشده اصلانمیشه باهاش حرف زد بابقیه بهتره ولی بامن ن هیچ خطایی نکردم نمیدونم چکارکنم 

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
عزیزم اسم کاربریت چیه بدتر رو روحیه ات تاثیر بد میزاره

آنجل؟؟؟

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂
1334
اها انجل فرشته فک کردم انگل 🤪

😂

شبِ امتحان،شبی است برای فهمیدن قیمت کتاب،ناشر و نویسنده.وقتی هم میای درس بخونی خودکار که میگیری تو دستت،میفهمی استعدادت کمتر از پیکاسو و استاد فشچیان نیست...😐😂😂
ممکنه اگر بهش غرولند نمیکنی  و همیشه باب میلش  ارتباط میگیری  باهاش. و مستبد و ترشرو ...

ن اصلا نرفتیم خدا ب داد برسه بگم بریم مشاور ک باز شروع میکنه ب تمسخرگرفتن

1226

عزیزم اگر از خود مچکر  یا همون خودشیفته باشه . تو نمیتونی درستش کنی  همیشه همین  ارتباط رو هم باهاش داشته باشی  و همیشه مطیع باشی  ایشون  همین شخصیت رو دارن و تو زجر میکشی. پس  یجوری  یا بسازی باهاش یا  تلاش کن  برید روانشناس.  ولی اول خودت برو  و همه حالتهاشو بگو  و راهکار  بگیر  برای درست ارتباط گرفتن باشوهرت.   اگر بلد نباشی چطور باهاش ارتباط بگیری   همه لحظهات میشه زجر و عذاب ولی واسه ایشون   هیچ  تفاوتی نداره یعنی متوجه نیست که تو چی میکشی بلکه  از نظرش   همه چی سرجاشه و عادیه.  

عزیزم اگر از خود مچکر  یا همون خودشیفته باشه . تو نمیتونی درستش کنی  همیشه همین  ارتب ...

خکدشیفته نیس ولی من اصلا بودنم براش هیچ تفاوتی نداره اصلا بهم حسی نداره دکسم نداره من میفهمم و نمیدونم چکارکنم

خکدشیفته نیس ولی من اصلا بودنم براش هیچ تفاوتی نداره اصلا بهم حسی نداره دکسم نداره من میفهمم و نمیدو ...

همین احساسی که داری رو بخودش بگو  ببین چی جوابی بهت میده‌ . جوابش اگر حالت طلبکارانه باشه و تازه  بهت اعتراض کنه که چرا  همچین حسی داری .  این یکی از نشونه های خودشیفتگی ه. بهتره بری با روانشناس حرف بزنی  اگر نمیاد ایشون. تا گفتگو نکنی  و سوال مطرح نشه  نمیتونی  باشوهرت ارتباط بگیری و همین حس ازارت میده  . چه بسا دوست داره ولی  بخاطر شخصیتش  نمیتونه بهت کلامی انتقال بده. 

1335