2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
به نظرم باید رای دادن داورارو بردارن فقط نظر بدن چون علیخانی اگه بخواد یکی رو بیاره بالا مثل ماه ع ...

کاملا موافقم ،بنظر من باید بنظر داور احترام گذاشت نه با زور  و رودرباسی رایشو عوض کرد ، داوری بی معنا میشه اینجوری

خدایا شکرت ،بخاطر همه چی ،ببخش ک بنده خوبی برات نیستم😔

به نظر منم باید همه با هم مقایسه بشن و بعد آرا اعلام بشه نه که دو به دو 

همیشه دنبال این بودم که یه آدم خاص تو زندگی کسی باشم اما همیشه یه آدم معمولی و حتی کم اهمیت تو زندگی بقیه بودم. و این بزرگترین درد منه. خدایا به خاطر وجود تنها دخترم، عشق اول و آخرم، هزاران بار شکرت🙏🙏🙏🙏🙏
2714
به نظرم باید رای دادن داورارو بردارن فقط نظر بدن چون علیخانی اگه بخواد یکی رو بیاره بالا مثل ماه ع ...

قبول دارید خیلی رای هاشون آبکی شده؟؟ احساسی شده؟ زود نظرشون عوض میشه.

رایی که با اصرار و چونه عوض شه به چه دردی میخوره!!!!؟؟؟؟

بزرگترین گناه دل شکستنه،، حواست به زبونت باشه
قبول دارید خیلی رای هاشون آبکی شده؟؟ احساسی شده؟ زود نظرشون عوض میشه. رایی که با اصرار و چونه عوض ش ...

اره واقعا طرف راي نگرفته بعد يه جمله ميگه يا يه حركت اضافه ميزنه راي بهش ميدن خب همون حركت رو موقع نمايش اصلي انجام بدن

تكرار نميشوي💞
من دیشب کامل ندیدم مثلا اون پسره خواننده سبک خوندنش شبیه خواننده بلک کتس اصلا سبک جدیدی نیست کلا م ...

آره آره دیشب خیلی بحث کرد سره همون آقا شروین خواننده

ولی خدایی پسره قشنگ میخوندا

ب نظر من اصلا اینا تخصص داوری نیس یاد ندارن نظربدن

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
2706