2737
2734

فقط ورزش

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

کالری شماری، ورزش  ، من ۵ روزه شروع کردم، هر روز هم یه ساعت بعد ناهار یه لیوان چای سبز و دارچین میخورم و شام زود و سبک میخورم یه ساعت قبل خواب هم چای ترش میخورم، دو لیوان آب قبل ناهار هم خوبه 

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 
آخه ورزش بدون رژيم تاثير نداره

کالری شماری کن دیگه با کرفس عالیه

یه لحظه صبر کن رفیق لا به لای شلوغی و کلافگی و سخت گرفتن هایزندگی خواستم یه چیزی بهت بگمیه نگاه به پشت سرت بندازمثل همه ی روزایی که گذشتاین روزا هم میگذره‌خواستم بگم حواست هست دیگه؟!ما یک بار زندگی میکنیمحالا ادامه بده :)
من میخوام بازو هام لاغر شه چیکار کنم😞

منم بازوهام رو اعصابمه دمبل گرفتم دو تا یک و نیم، از نت حرکات بازو دان کردم میگن موثره 

کاربر سال ۹۵ هستم، دوستدار نی نی سایت و همه ی نی نی سایتی های عزیز          خدایا فقط تن سالم و دل خوش 
چاى ترش تاثير داره؟ چه جورى درست ميكنين؟

مثه چای دم میکنی خوشمزه هم هست والا من شنیدم چربی سوزه

2706