2733
2734

من 7ماهه عقدم

6تا خواهر دارم تا اسم خواهرمو بیارم

شوهرم میگه همه خواهرات خوبن ولی من از دوتا خوشم نمیاد و حس خوبی بهشون ندارم

الان چندباره اینو میگه

جالب اینجاس اون راضی نمیشه من اسم کسی از خانوادشو بیارم ولی اون هرچی دلش میخواد میکه

هر چی بش بگم درباره خواهرام اشتباه میکنی

میگه نه میدونم اشتباه نمیکنم و ازشون خوشم نمیاد.

ضمنا شوهرم فامیل نیس و غریبه س چیزی درباره خواهرام نمی دونه خواهرامم همه متاهل و بچه دارن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بنظرم وقتی خودش اینقد رو خانوادش حساسه شمام یکم سفت ومحکم باش نمیخواد براش توضیح بدی یا یبار توضیح بده بعدش قاطع بگو هرطور هستن به ما ربطی نداره و دوست ندارم دربارشون حرفی بزنی همونطور که تو دوست نداری درباره خانوادت بگم

ايندفعه محكمتر برخورد كن و با جديت بگو وقتي من راجب خانوادت اظهار نظر نميكنم توام نكن! ناراحتم شد مهم نباشه واست چون اگه محكم برخورد نكني در اينده چيز هاي بدتري ميگه مطمئن باش

ندارم هيچ اميدي به اين دنياي تبعيدي... كه من از بد بياباني گرفتم راه دريا را..
2738
هم اون هم من خستم از بحث یعنی میخام همش حرفای خوب بزنیم ولی دست برنمیداره

من یه بار تو نامزدی خواهرزادم دستمو کبود کرد بعد نامزدم دید گفت خواهرزادت بیخود کرد اینکارو کرد منم با جدیت تمام گفتم هووو اجازه نمیدم درموردش اینجوری بگیا حق نداری اینجوری حرف بزنی بعد از اون تو دستش اومد که حق نداره کوچکترین حرفی حتی به کوچکترین اعضا خونوادمون بزنه و الان ۶ ساله دیگه کوچکترین بی احترامی نکرده .

البته خودشم محترمه اونروزم تو نامزدی مثلا میخواست بگه من چقد براش مهمم که دیده دستم اونجوری شده ناراحت شده که اون حرفو زد خخخخخ ولی من زدم تو برجکش😂😂

ايندفعه محكمتر برخورد كن و با جديت بگو وقتي من راجب خانوادت اظهار نظر نميكنم توام نكن! ناراحتم شد مه ...

بش گفتم گفتم پس بچسب ب همون خواهرات و قطع کرد چهر ساعته زنگ نزد

ظهرم بهم میگف دیگه زندگیمم برام مهم نیس 

2706