2726
عنوان

زندگی نزدیک مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 47 پست

من نزدیک مادرشوهرم نیستم ولی اون هرروز میاد خونمون و همش دخالت و دوبه هم زنی

به نظر من همش بستگی به شعور و فرهنگ طرف داره اگه این چندسال رفتار بدی ندیدی ازشون اشکال نداره

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
من دوسالو نیم از عروسیم میگذره خونه خودموم تو ساختمان پدر شوهرمه اما این دو سه سالو کستاجریم میخوام ...

مادرشوهرم بد نیست اما فرشته ام که نیست بلاخره میترسم حرف بشه الان هفته ای یبار میریم گاهیم دو سه شب میمونیم اهل بی احترامی نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من مادرشوهرمینا خوبن بد نیستن و الان یه شهر دیگه زندگی میکنم وقتی همسرم از برگشتن به شهر خودمون میگه بااینکه خونواده خودمم اونجا هستن واقعا تنم میلرزه

دوس دارم همیشه دور از خونواده ها باشم انشالله قیمت نشه برگردیم  

ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین                                         🌸پروردگارا✨دستانم بسوی توست🌸نگاهم به مهربانی و کرم توست✨با تو غیر ممکن‌ها ممکن می‌شود🌸نا ممکن‌های زندگی‌ام را ممکن بفرما✨که باخدای بی‌همتایی چون تو🌸معجزه زندگی جان می‌گیرد✨الــهــی آمـیـــن🙏🏻 خدایا شکرت که بهترین معجزه زندگیم پسر نازمو بهم دادی
مادرشوهرم بد نیست اما فرشته ام که نیست بلاخره میترسم حرف بشه الان هفته ای یبار میریم گاهیم دو سه شب ...

نگران نباش اگه واقعا خوب باشه نزدیکش بشی هم اذیت نمیکنه.من زیاد نمیرم خونشون یعنی هرروز نمیرم هر چند روز میرم کاری هم نداره.واسه خودت یه برنامه بچین کاری کلاسی چیزی که همش فکر نکنن خونه ای گیر بدن بیا یا اونا بیان

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم
در کل دوری بهتره یا میشه نزدیک باشی و با احترام و مثل قبل؟

تو رسمی رفتار کن اجازه نده زیاد باهات خودمونی شن زیاد نرو که واسشون عادی شه فاصله رو حفظ کن با احترام

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
نگران نباش اگه واقعا خوب باشه نزدیکش بشی هم اذیت نمیکنه.من زیاد نمیرم خونشون یعنی هرروز نمیرم هر چند ...

مرسی عزیزم تو رابطت با شوهرت تاثیر نداره؟یا توی برنامه هاتون

تو رسمی رفتار کن اجازه نده زیاد باهات خودمونی شن زیاد نرو که واسشون عادی شه فاصله رو حفظ کن با احترا ...

مادرشوهر من ازیناس که شاید تو هفته یکی دوبار بیاد الن که یک ساعت راهه خونمون یه بار واسه اسباب کشی اومده کمکم یکی دوبارم عید دیدنی سه چهار بارم خودم دعوت کردم همینطوری نمیاد

اگر میتونی و همسرت قبول میکنه ،کنار خونواده همسرت زندگی نکن ،مخصوصا اگر شوهرت وابسته به خونواده و دهن بین ،  و مادر شوهرت فضول و بی فرهنگ ،من  یک سال از زندگیم میگذره ،خیلی روزهای سختی رو به خاطره دخالت ها و توقعات بی جای مادر شوهرم داشتم

اگر میتونی و همسرت قبول میکنه ،کنار خونواده همسرت زندگی نکن ،مخصوصا اگر شوهرت وابسته به خونواده و ده ...

پیشنهاد منه که بریم اونجا نه شوهرم میبینم توی این اوضاع وقتی خونه داریم چرا مستاجر باشیم

من بامادرشوهرم تو یه آپارتمان زندگی میکنم راضی ام

آدم خوبیه نه کاری به کارم داره نه اذیت میکنه

هرچی بپزه به ماهم میده هرچی بخره سهم منو جدا میده منم متقابلا هرچی درست کنم میدم بهشون

خدا خیرش بده من خیلی راضی ام توهم اگه اخلاق مادرشوهرت خوبه یکجا زندگی کنین ولی اگه اذیتت میکنه دور باشی بهتره

مرسی عزیزم تو رابطت با شوهرت تاثیر نداره؟یا توی برنامه هاتون

من مادرشوهرم باشعور و مهربونه در کل.اما تو رابطمون نه تاثیر نداره چون شوهرم میدونه من واقعا آدم کرمویی نیستم اگر واقعا چیزی ناراحتم کنه حق میده بهم. برناممون تا الان به هم نریخته اما یه وقتایی مثلا فامیل میاد خونه اونا دوست دارن ما هم باشیم 

خدایا به معجزت ایمان آوردم عاشقتم
من بامادرشوهرم تو یه آپارتمان زندگی میکنم راضی ام آدم خوبیه نه کاری به کارم داره نه اذیت میکنه هرچ ...

اخلاق مادر شوهرم خوبه اما پور شوهرم ازین تیکه بندازاس که پسش بر میام شوهرمم میشناستش میگه محل نذار

2706