2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سخته باید پوست کلفت و پاچه پاره باشی! 😐

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

اگه بمن باشه میگم اصلا یه شهر دیگه باشم. هرچقدم خوب باشن. دوتاجاریای من شهردیگن. من فقط بامادرشوهرمینا تویه شهریم. آزارانچنانی هم ندارن ولی سخته. دور باشی عزیزتری

تجربه ندارم ولی آینده ی پیش روم همینه دلم نمیخاد ولی خب دلم خوش که مادرش خوب مهربون و خانومه و اقتصادی به نفعمونه

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺

با اینکه هیچ بی احترامی نشد ولی بد ترین تجربه عمرم بود

ائلونممیش دن قاباخ حتما خانیمیزین اوزون صابینینان بیر یوون  منیم اؤزومون سندرم اَت آجیلیغ بیقرار واردی دیلیمده  آنامین بویوح معجزه‌سی خمیر پیتزا سیز پیتزا جورلماخدی  آنامین معجزهسی بویودیکی دییر من هشواخ کیشین یانندا یاتمازدیم اوزوده 10دنه اوشاخ دوغموشدی  بیر پارا قین آنالاردا واردیلارائله گلین لرینه جیجیح(حسادت) ائلیلر ائلبیر اؤزلری گئدجادیلار اوغلانلارینا  
اره چرا نشه.گوش شیطون کر گوش شیطون کر ما س ساله توی ی ساختمون هستیم تا دعوت نکنم نمیان خودمم زیاد نم ...

من دوسالو نیم از عروسیم میگذره خونه خودموم تو ساختمان پدر شوهرمه اما این دو سه سالو کستاجریم میخوام برم اونجا که از لحاظ اقتصادی به نفعم باشه و بتونم بچه دار بشم همه میترسوننم

من دوسالو نیم از عروسیم میگذره خونه خودموم تو ساختمان پدر شوهرمه اما این دو سه سالو کستاجریم میخوام ...

خب هر خانواده ای اخلاق خاص خودشون رو دارن دیگه تو این س سال باید شناخته باشی شون ک چ جوری هستن

من آن گلبرگ مغرورم......
2706