2726
عنوان

واقعا این کرم پودر اینقدر بده؟؟؟؟؟؟؟که همش انتقاد منفی داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 708 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره ضد افتابش عالیه 

ببخشید اشتباه نوشتم ضد افتاب منظورمه تو سایتای مختلف دیدم نوشته لک میاره واسه شما نیورده؟

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝
من ضد آفتابشو استفاده میکنم فوق العادس

ببخشید اشتباه نوشتم ضد افتاب منظورمه تو سایتای مختلف دیدم نوشته لک میاره واسه شما نیورده؟

بخند...موقع عصبانیت بخند موقع گریه بخند بزار همه بفهمنن چقدر قوی هستی:)😂😂😂😂توبهترینی این همیشه یادت بمونه دوست من.......بیاین خودمون باشیم مگ خودمون چشه!!!!!! ودر اخر انسانم ارزوست🍃🍃🍃خوب از بالای منبر بیام پایین دیگ خسته شدم🤪😝
من سه ساله میزنم خیییلی راضی ام ازش خییییلی

ببشید اشتباه نوشتم ضد افتاب منظورمه تو سایتای مختلف دیدم نوشته لک میاره شما ضد اتابشو استفاده کردین

نه اگ به پوستت بسازه خیلی خوبه  ولی به بعضیا نمیسازه

اخه مثلا از ده تا کامنت توی اینستا ۸تا گفتن لک اورده واسمون

2706