2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووف😋

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2728

فقط آلبالوهات یخورده انگارله شدن،نزاربیشتربپزه دیگه ،کیلویی چندخریدی آلبالورو؟

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
شربتش غلیظ نشده

نه گلم..هرسال درست میکردم خیلی غلظتش زیاد میشد امسال زیاد نذاشتم تایم پختش طولانی شه..غلظتش اندازه اندازه است😊

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
نه گلم..هرسال درست میکردم خیلی غلظتش زیاد میشد امسال زیاد نذاشتم تایم پختش طولانی شه..غلظتشاندا ...

دلم خواست

دعای نی نی سایتیای میگیره. میشه دعا کنین خونه بهتر بگیریم .با دعای شما خونه خریدیم ولی نمیشه خودمون بشینیم دادیم رهن .خدایا هرچی صلاحه واسمون پیش بیاد.دخترم و شوهرم امیدای زندگیمن .
فقط آلبالوهات یخورده انگارله شدن،نزاربیشتربپزه دیگه ،کیلویی چندخریدی آلبالورو؟

نه این دفعه تایم پختشو طولانی نکردم ..چون هرسال درست میکنم امسال خیلی راضی بودم..همه چیش خوبه..از نزدیک ببینی انقدر له نیس

شاد بودن یک انتخاب است؛ نه صرفاً یک احساس!
2706