2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه شیر گاو سالم پیدا کردی خیلی هم خوبه، اما این پاستوریزه ها که معلوم نیست چه کوفتی توش میریزن، باز هم چون ظروف حمل و نقل و حتی وسایل دوشیدن شیر تو گاوداری ها استریل واقعی نیست میکروب لیستریا ممکنه داشته باشه که با یک ساعت جوشیدن شیر هم از بین نمیره ، و شدیدا مسمومیت ممکنه برای بچه زیر دو سال بیاره ،حتی خانم باردار هم از این خطر در امان نیست و میکروبش از طریق جفت به جنین میرسه ، تو شیرخشک ها هم واقعا معلوم نیست چی میریزن، تراریخته هست یا نه ،تو اغلبشون لسیتین سویا داره که مشکوکه

امروز آرزو میکردم کاش یه گاو داشتم تو باغ زندگی میکردم خودم برای بچه‌ام شیر میدوشیدم و تمیز بهش میدادم

2728
اگه شیر گاو سالم پیدا کردی خیلی هم خوبه، اما این پاستوریزه ها که معلوم نیست چه کوفتی توش میریزن، باز ...

هر نوع آلودگی با جوشیدن استریل میشه 

خودت را با دیروز خودت مقایسه کن ؛ نه با امروز دیگران.
بدنیا اومد چند بود

٣٣٦٠ وزن و قدس ٥٢

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
میشه قد وزن 1سالگی و 18ماهگی یا 2سالگی 

ميتونم بپرسم ربطش به قدو وزن چيه

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
نه چه اشکالی اخه توشیر گاوش عسل بریز بچه جون بگیره باشیر خشک که جون نمیاد تن بچه

شما به بچتون شیر گاو محلی یا پاستوریزه میدادین واز چند ماهگی شروع کردین؟1سالگی و 18ماهگی قد وزنش چند بود

ميتونم بپرسم ربطش به قدو وزن چيه

میخام بدونم من که فقط شیر خودم دادم و اونایی که بعد 1سال شیر گاو دادن چقد فرقشه چون همسایمون بچش بعد 1سال فقط شیر گاو خورده و ماشالله درشته بدونم برای همه همینجوریه ...

2706