2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگن مامانای الان حساسن راسته ها. من بچه ندارم اما مامانم میگه من از همون اول همش شیر گاو خوردمممممم. 🤔 الانم سالمم صدامو از نی نی سایت میشنوید 😂 یکسالگیم لاغر نیودم اما چاقم نبودم 

ختر بزرگم كه تا ده ماهگى شير خودمو خورد بعد از اون ديگه نخورد و منم شير گاو بهش دادم يادم نيست چند كيلو بود فقط ماشاالله خيلى تپل بود و قد بلند

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
من خودم بعد یک سالگی‌شیر گاو خوردم الان ۱۶۴ قد وزنم‌۵۵ بعد دوتا زایمان😁😁😊😊

یکی از فامیلای شوهرم کلا از اول فقط شیر گاو خورده قدش ماشاالله از همه خواهر برادراش بلند تره 190 شایدم بیشتر 

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
منم پسرم یک سال و نیمشه. شیر گاو شیر خشک هردو رو بهش میدم. بنظرتون اشکالی نداره دیگه کلن شیرگاو بدم ...

نه چه اشکالی اخه توشیر گاوش عسل بریز بچه جون بگیره باشیر خشک که جون نمیاد تن بچه

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2706