1351
1273
من خودم بعد یک سالگی‌شیر گاو خوردم الان ۱۶۴ قد وزنم‌۵۵ بعد دوتا زایمان😁😁😊😊

ایول به وزنت

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

میگن مامانای الان حساسن راسته ها. من بچه ندارم اما مامانم میگه من از همون اول همش شیر گاو خوردمممممم. 🤔 الانم سالمم صدامو از نی نی سایت میشنوید 😂 یکسالگیم لاغر نیودم اما چاقم نبودم 

ختر بزرگم كه تا ده ماهگى شير خودمو خورد بعد از اون ديگه نخورد و منم شير گاو بهش دادم يادم نيست چند كيلو بود فقط ماشاالله خيلى تپل بود و قد بلند

فقط یه صلوات 🌹ای کاش حاجت منم بسلامتی و دلخوشی براورده بخیر میشد و همسرم دوباره مثل سابق احترام خانوادمو داشت وهمینطور خانوادم احترام همسرمو مثل گذشته البته بسلامتی 😔 باهم حرف بزنن خوش باشن تا بمن هم خوش بگذره(مخصوصا با مادرم)
من خودم بعد یک سالگی‌شیر گاو خوردم الان ۱۶۴ قد وزنم‌۵۵ بعد دوتا زایمان😁😁😊😊

یکی از فامیلای شوهرم کلا از اول فقط شیر گاو خورده قدش ماشاالله از همه خواهر برادراش بلند تره 190 شایدم بیشتر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم پسرم یک سال و نیمشه. شیر گاو شیر خشک هردو رو بهش میدم. بنظرتون اشکالی نداره دیگه کلن شیرگاو بدم بهش؟ 

لطفا اگر حلقه ای در انگشت چپ کسی دیدید، حیا کنید و دور شوید. او حریم دارد، زندگی دارد، او یک نفر را دارد که در خانه چشم به راهش است...
1274
پسر من از یک سالگی بهش شیر گاو دادم قد و وزنش هم خوبه خداروشکر

از اول شیشه عادتش دادی؟ راضی هستی؟ بیشترواسم بگو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم پسرم یک سال و نیمشه. شیر گاو شیر خشک هردو رو بهش میدم. بنظرتون اشکالی نداره دیگه کلن شیرگاو بدم ...

نه چه اشکالی اخه توشیر گاوش عسل بریز بچه جون بگیره باشیر خشک که جون نمیاد تن بچه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1226
اره از اول بهش شیشه دادم.من که راضیم خیلی خوبه

مدل شیشه مدل خاصی بود؟ شیر خودتو خورد زیر یک؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شیر محلی خوبه یا پاستوریزه

من به دوتا بچه قبلیم محلی دادم اما از جای مطمئن بخر و خوب بجوشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه شیر گاو سالم پیدا کردی خیلی هم خوبه، اما این پاستوریزه ها که معلوم نیست چه کوفتی توش میریزن، باز هم چون ظروف حمل و نقل و حتی وسایل دوشیدن شیر تو گاوداری ها استریل واقعی نیست میکروب لیستریا ممکنه داشته باشه که با یک ساعت جوشیدن شیر هم از بین نمیره ، و شدیدا مسمومیت ممکنه برای بچه زیر دو سال بیاره ،حتی خانم باردار هم از این خطر در امان نیست و میکروبش از طریق جفت به جنین میرسه ، تو شیرخشک ها هم واقعا معلوم نیست چی میریزن، تراریخته هست یا نه ،تو اغلبشون لسیتین سویا داره که مشکوکه

امروز آرزو میکردم کاش یه گاو داشتم تو باغ زندگی میکردم خودم برای بچه‌ام شیر میدوشیدم و تمیز بهش میدادم

1346