2703
2553
عنوان

دکتر شفایی،سقط و بارداری مجدد

872 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها کیا دکترشون شهلا شفایی بوده اصفهان؟من ۱۱ اردیبهشت کورتاژ کردم این ماه اقدام کردم واسه بارداری آیا مشکلی پیش میاد؟کیا بلافاصله باردار شدن؟

به ما گفت ۳ماه بعد اقداپ‌کن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
دکتر شفایی؟؟؟سقط کردین یا کورتاژ عزیزم؟

من دکترم کس دیگه ای 

نه خودش دفع شد تا صبح بستریم کردن اگه نیاز شد کورتاژ کنم ولی خودش دفع شد و نیاز به عمل نشد

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

من چند مورد دیدم که بلا فاصله بعد سقط حامله شدند یعنی بار اولم پریود نشده بودن دکترم بهشون گفته بود تا سه ماه اقدام نکنن ولی خدارو شکر مشکلی هم براشون پیش نیومده بود

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..