2410
2553
اكبرابادي

خوبه دكتر منم گفته شهيد اكبر ابادي براي طبيعي برم

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
چرا؟؟فرح بده يعني؟؟

آره خیلی بده

من فشارم رفت بالا حامله بودم تعطیلات بود هرجا رفتم قبولم نکردن فرستادنم فرح چشمت روز بد نبینه تو یه شبی ک من اونجا بودم پدرمو درآوردن عوض اینکه تو بخش بستریم کنن بردنم زایشگاه😳😳😳😡😡😡 از تشنگی مردممممم یه لیوان نبود آب بخورم زمستون هم بود لباس هم یه کاور تنم بود پتو هم ندادن بهم بخدا مردم و زنده شدم اصلا رسیدگی زیر صفر اخلاق پرسنل سگگگگگ خیلی بد بود....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اولين بچمه ازهردو زايمان ميترسم اصلا از بيمارستان وحشت دارم همش ميگم من ميميرم🥺🥺🥺

میدونی این استرس برا بچت ضرر داره خعلی هم ضرر داره 

طبیعیه منم خیلی میترسیدم اخرش کولی بازی در اوردم نذاشتم معاینه کنن😂 گفتم همو سزارین میشم البته زمان من اگ خودت میخاستی سزارین ۵۰۰تومن بود و زایمان طبیعی هم اجباری نبود.

عزیزم قوی باش😐 سعی کن به نی نی خیلی فک کنی به این که ینی چ شکلیه شبیه کیه 😁

به اولین بار که بقلش میکنی 

به این که چطوری شیرش بدی 

ببینم لیست تهیه کردی که چیا ببری بیمارستان؟

من میخام یه مامان قوی برای پسرم باشم از این به بعد تنها هدفم بهبودی پسرم  😊پسرم بیماریش سی پی هست.تازه متوجه بیماریش شدم.اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بیاین تاپیکم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2840279/مامانای-بچه-های-سی-پی-بیاین-دور-هم-باشیم-و-بهم-انرژی-بدیم?
2456
چطوري پيداش كنم اگه رفتم نبودچي راهم دوره،شماتجربه داشتي؟

زنگ بزن خوب قبلش

شماره بیمارستانو از ۱۱۸ بگیر بگو وصلت کنن بخش زایمان ببین کیا هست باهاش قرار بذار

یکی از بستگان من اونجا زایمان کرد چند ماه پیش و این خانم حافظی رو بعنوان مامای خصوصیش گرفت عالی بود همه چیش

البته اون ورزش اساسی میکرد و برای زایمانش کاملا اماده بود

بنظرم بیمارستانش فرقی نمیکنه ادم خودش استرس نداشته باشه و نترسه درد کمتری میکشه و بیشتر به حرف دکتر گوش میده و بچشم زود به دنیا میاد 

تامااام

من میخام یه مامان قوی برای پسرم باشم از این به بعد تنها هدفم بهبودی پسرم  😊پسرم بیماریش سی پی هست.تازه متوجه بیماریش شدم.اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بیاین تاپیکم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2840279/مامانای-بچه-های-سی-پی-بیاین-دور-هم-باشیم-و-بهم-انرژی-بدیم?
میدونی این استرس برا بچت ضرر داره خعلی هم ضرر داره  طبیعیه منم خیلی میترسیدم اخرش کولی بازی در ...

نه چيا ببرم نميدونم ٣٤هفته ام 

نميدوني كل غماي دنيا ريخته روسرم انقدر ميترسم ازترس زياد يهو احساس خفگي به قلبم مياد نفسم قطع ميشه فرار ميكنم بيرون هوابخوره بهم 

من اولين بچمه ازهردو زايمان ميترسم اصلا از بيمارستان وحشت دارم همش ميگم من ميميرم🥺🥺🥺

مث من حرفای منو میزنی 

من‌۱۵ روزه زایمان کردم ولی نمردم😂

هم درد طبیعی کشیدم هم سزارین

ای همه هستی ز تو پیدا شده..... 
2714

اصلا نترس گلم

اگر توان طبیعی نداشتی حتما بگو سزارینت کنن

اگ بشه ماما بگیری بهتره

من نزدیک بود ب خاطر سختی زایمانم بچمو از دست بدم ده روز افتاد تو دستگاه و 50و50شد وضعیتش، خدا سر دشمنم هم نیاره

ولی شما از تجربیات استفاده کن

حداقل یه تومن بد6 ی ماما خصوصی بگیر ک اگر لگنت نکشید صحبت کنه با دکترت و بگه سزارینت کنن

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
نه چيا ببرم نميدونم ٣٤هفته ام  نميدوني كل غماي دنيا ريخته روسرم انقدر ميترسم ازترس زياد يهو اح ...

من از شیش ماهگی وسایلش اماده کردم البته تجربه دومم بود .

میتونی تو نت سرچ کنی لیست کامل هست برای وسایل بیمارستان

یه کیف پر وسایل برا خودت باید برداری 

یه ساکم برا نی نی 

به این چیزا فک کن استرست کمتر میشه 

خوراکی نون شیر خرما بیسکویت فلاکس چای .لباس برا خودت که از بیمارستان مرخص میشی بپوشی.لوازم ارایش .شونه .اینه.نواربهداشتی .شرت .سوتین شیردهی .اینارو برا خودت بردار .

چن سالته؟🤗

2706