2726
طبيعي☹️☹️خيلي ميترسم وحشت دارم استرس داغونم

من تهرانپارس ۲۵۰۰دادم ولی واقعا راضی بودم ۲تا مامای همراه داشتم مدام میبردنم زیر دوش گرم ماساژم میدادن حرکاتی ک دهانه رحم رو باز میکنه گفتن انجام دادم و....

عاشق دخترامم😍😍😍

فرح همون مهديست؟

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه طبیعی میخای برو لقمان یه ماما اونجا داره خانم حافظی فوق العادس..برو ببینش باهاش حرف بزن اون راهنماییت میکنه

خود بیمارستان هزینه ای نداره ولی ماما بنظرم ۶۰۰ ۷۰۰ بگیره

من اولين بچمه ازهردو زايمان ميترسم اصلا از بيمارستان وحشت دارم همش ميگم من ميميرم🥺🥺🥺

نه بابا ترس نداره یا طبیعیه و از راهش آن شاالله بسلامتی میاد قوی باش شایدم میگم سز شدی 

عزیزم ماما همراه بگیر.نمیدونی چقد از استرست کم میشه.خیلی پناه دله واقعا.اینکه اونجا تنها نیسی.هروقت خواسی بری زنگش میزنی میاد.خیلی خوبه واقعا

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2706