1351
1341

سلام من يه ماه ديگه زايمانمه يه بيمارستان خوب بهم معرفي كنين بيمارستان ميلاد٢محب ياس يا فرح به نظرتون كجابرم ازدكترم پرسيدم گفت من نميدونم گفت من فقط بيمارستان خصوصي ميرم حالا كجابرم بنظرتون

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

سز یا طبیعی؟

من میخام یه مامان قوی برای پسرم باشم از این به بعد تنها هدفم بهبودی پسرم  😊پسرم بیماریش سی پی هست.تازه متوجه بیماریش شدم.اگه تجربه یا پیشنهادی دارین بیاین تاپیکم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2840279/مامانای-بچه-های-سی-پی-بیاین-دور-هم-باشیم-و-بهم-انرژی-بدیم?
1350
1348
1288
طبيعي☹️☹️خيلي ميترسم وحشت دارم استرس داغونم

من تهرانپارس ۲۵۰۰دادم ولی واقعا راضی بودم ۲تا مامای همراه داشتم مدام میبردنم زیر دوش گرم ماساژم میدادن حرکاتی ک دهانه رحم رو باز میکنه گفتن انجام دادم و....

عاشق دخترامم😍😍😍

فرح همون مهديست؟

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
1335