2410
2553
عنوان

نقد رژگونه 😍 خانم خوشگلا بشتابید 😄💕

| مشاهده متن کامل بحث + 1268 بازدید | 36 پست
اره عزیزم میدونم واقعا خیلی گرون شده همه چی  رژگونه های با کیفیت و ارزونترم هست مثل فلورمار و ...

از مای خوشم نمیاد خیلی بی روحه شاین نداره

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
نه نمیکنیم میمالیم😵😵😵خاک ب سرم چقدر بی ادب شدم از من بعیده

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچکس اینمارو نمیکنه بچه ها دارن شوخی میکنن . ولی من به شخصه با اینکه انواع ماسکا رو میگیریم یا کرما ...

نه بخدا بعضیا میکنن مامانم یه دوست داشت 

رژ لبشو هم به گونش میمالید هم سایه میزد باهاش هم میزد به لبش 😳 اصلا یه وضعی بود 

خط چشمش هم . هم خط چشم میکشید هم به عنوان ریمل  میزد به مژه هاش  😵😵😵

2456
گلم سایه چقد میمونه من یسال گرفتم  میترسم خراب شه

عزیزم عمر سایه و رژ گونه سه سال هستش ( ولی هر سایه متفاوته )

ولی اکثرا روشون تاریخش رو میزنن 

اگه احساس میکنی تغییر رنگ داده یا میزنی به چشمات یه جوری میشه بریز دور 

بچه ها کسی ضدافتاب الارو استفاده کرده؟؟

معذرت میخوام استارتر ♥️😐

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
2714
خواهش میکنم عزیزم 💕  من استفاده نکردم دوستان استفاده کرده باشن میگن 💕

مرسی گلم♥️🔗

حس خوووبیه🤗ببینی یه نفر همه رو بخاطر تو پس زده🤩واسه ی رسوندن خودش به تو همه  ی راهو نفس نفس زده😍😍حس خووووبیه♥️♥️
بچه ها کسی ضدافتاب الارو استفاده کرده؟؟ معذرت میخوام استارتر ♥️😐

اتفاقا امروز تاپیکشو زده بودن،و اکثرا گفتن اشغاله

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
من چند دوره میزدم خوب بود اما بعد گفتن لک میاره ترسیدم گزاشتمش کناد

من یک ماهه استفاده میکنم خیلی خوبه پوشندگی خوبی هم داره ولی همین حرفو شنیدم ترسیدم نمیدونم دیگه استفاده کنم یا نه

اتفاقا امروز تاپیکشو زده بودن،و اکثرا گفتن اشغاله

قلابی و اصل هم داره تو بازار؟؟

2706