2733
2734

سلام خوشگلای من 💕 

امروز میخوام نقد چنتا رژگونه رو براتون بگم 😘

رژگونه میلانی : پیگمنت خوبی داره . رنگ شاین و مات داره و میتونید به صورت ترکیبی هم استفاده کنید (قیمت از 100 تومن شروع میشه )

رژگونه بورژوا :  اگه اصلش رو گیر بیارید جز بهترین رژ گونه ها هستش . رنگ دهی متوسطی داره . ( مدلای متفاوتی داره شروع قیمت از 100 تومن )

رژگونه اربن دیکی : یه رژگونه کاملا مات هستش ماندگاری زیادی داره . پیگمنت متوسط رو به بالا داره . یه رژگونه شیک و کم جاست (عطری هم نیست ) 

رژگونه نیکس : کیفیت و ماندگاری خوبی داره شاین ریزی داره . خیلی راحت روی گونه قرار میگیره و تیکه تیکه نمیشه . پیگمنت متوسطی  داره (قیمت هر مدل از رژگونش متفاوته مثلا قیمت رژگونه 8 تاییش 270 تومنه )

رژگونه های دیگه هم هستش مثل مای و این لی و فلورمار که اوناهم خوبه 

قیمت این لی : 45 تومن 

قیمت مای : 18 تومن 

قیمت فلورمار :36 تومن 

بچه ها قیمت ها از سایت برداشته شده و ممکنه مغازه دار ها به قیمت بیشتری به شما بفروشن !

دوستتون دارم 💕 هر سوالی دارین بپرسین 😘💕

رژگونه رژی هم داریم ک مقداری از رژ  راب گونه ها میمالیم و با دست پخش میکنیم😄

و آن را تبدیل به سایه میکنیم

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رژگونه رژی هم داریم ک مقداری از رژ  راب گونه ها میمالیم و با دست پخش میکنیم😄

نه نکنید رژ سرب داره وقتی میزنید به پوست گونتون پوستتون خراب میشه نکنید 😳😳

2738
بله  و خیلی مقرون ب صرفه است

رژ سرب داره عزیزم شما هر رژی که بخری شاید بهت بگن سرب نداره و این حرفا ولی صد در صد سرب داره 

وقتی میزنید به پوست گونتون به مرور خراب میشه 

به چشمتون که دیگه نزنید تودخدا پوست چشم حساسه 

عزیزم این همه پول رزگونه از کجا بیاریم .بخدا من ۴سال پیش یکی از کوچه مروی خریدم فکر کنم ۱۲ تومن خیلی عالیه هنوز دارم .این معازه ها هم ۱۵تا ۳۰تومنی دارن ازاونا هم دارم ع

راضیم

ادب ،مثل عطر میمونه،ما برای خودمون استفاده می‌کنیم اما دیگران لذت می‌برند. وقتی یه نفر رو میبینید قشنگ سلام علیک کنید 
عزیزم این همه پول رزگونه از کجا بیاریم .بخدا من ۴سال پیش یکی از کوچه مروی خریدم فکر کنم ۱۲ تومن خیلی ...

اره عزیزم میدونم واقعا خیلی گرون شده همه چی 

رژگونه های با کیفیت و ارزونترم هست مثل فلورمار و مای 

رژ سرب داره نکن عزیزم 

هیچکس اینمارو نمیکنه بچه ها دارن شوخی میکنن . ولی من به شخصه با اینکه انواع ماسکا رو میگیریم یا کرمای خوب و ریمل ولی به رژگونه 100 تومن پول نمیدم 

2706