2726
عنوان

جلوی موهاتونو چجوری کوتاه کردین؟بیاین راهنماییم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 46 پست

منم فردا میخوام برم کوتاه کنم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره خوبه میخام برسه پشت گوشم حداقل چون خوشم نمیاد بیفته رو صورتم. یعنی همینجوری نا زیر چونه ام کوتاه ...

تیکه ای میتونه بزنه برات

اگه نمیخای بیرون بزنه موهات، همیطور ساده خوبه

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست‌!🖤
چه مدلی؟😕

نمیدونم هرجور خودش بزنه برام جلوموهامو

پشتم فقط یه مقدار مرتب کنه

دوماه یه بار پشت موهامو یه قیچی میزنه برام ارایشگرم که هم مرتب شه هم موخوره نگیره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728
فقط چتری نزن

ولی چتری انگار ی بار دیگه مد شده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
بگو خورد کنه برات خیلی هم خوب میشی

آی از دست این آرایشگرا...میترسم بگم خرد کن از ته قیچی کنه خرد خرد کنه بده دستم😖

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

به من چتری خیلی میاد. دوس دارم

تا هر جا که بهت میاد کوتاه کن عزیزم

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  

چتری دوست ندارم عزیزم. میخام برسه پشت گوشام. دوست ندارم بیفته رو صورتم

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤

اونکه اره ولی خدایی به هرکسی نمیاد😂بعضیا شبیه اکبرعبدی تو فیلم دزد عروسکهامیشن بعد فکرمیکنن خیلی ام لاکچری و شیکن

ما باادبیم😚ولی خب میدونیم کجا لاتی پُر کنیم😎👊🏻
چتری دوست ندارم عزیزم. میخام برسه پشت گوشام. دوست ندارم بیفته رو صورتم

من همیشه جلوی موهام بلند کج میریزم البته قبلش سشوار میکشم کاملا صاف میشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706