1345
1273

بچه ها من صورتم گرده. تا حالا جلو موهامو کوتاه نکردم چون موهام کم پشته. بعد موهامم خیلی بلنده. الان میخام فقط جلوشو یه مدلی بزنم که به صورتم بیاد. شما پیشنهادتون چیه؟ مدل موی خودتون چجوریه؟اگه عکس از مدل هم دارین لطفا بفرستین برام

کاربر جدید نیستم قبلیم خود ب خود ترکید...نمیدونم چرا😐😐😐

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350

وای ن بچه ها من اصلا چتری دوست ندارم. یعنی کلا دوست ندارم از زیر روسریم بزنه بیرون. فقط واسه دل خودم. خوشگل بشم تو خونه

نه اصلا کوتاه نکن عزیزم  منم موهام بلنده جلوشون رو چتری زدم اصلا داغون شد

آخه با کش میبندم چون بلنده.جلو موم کشیده میشه دیگه داره کچل میشه جلوش

1334
آخه با کش میبندم چون بلنده.جلو موم کشیده میشه دیگه داره کچل میشه جلوس

ن حتما کوتاه کن تنوع هم هس فقط خیلی کوتاه نکن 

منکه مدل خورد زدم 

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم..تو کنار دلمی♡ اینجایی...!
تا زیر چونت میتونی بزنی

آره خوبه میخام برسه پشت گوشم حداقل چون خوشم نمیاد بیفته رو صورتم. یعنی همینجوری نا زیر چونه ام کوتاه کنم؟ هیچ مدلی لازم نیس؟

ن حتما کوتاه کن تنوع هم هس فقط خیلی کوتاه نکن  منکه مدل خورد زدم

عکس نداری ببینم چطور میشه؟ چون تا حالا کوتاه نکردم اصلا با مدلا آشنایی ندارم. نخندی بهم😁

1226

منم فردا میخوام برم کوتاه کنم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
آره خوبه میخام برسه پشت گوشم حداقل چون خوشم نمیاد بیفته رو صورتم. یعنی همینجوری نا زیر چونه ام کوتاه ...

تیکه ای میتونه بزنه برات

اگه نمیخای بیرون بزنه موهات، همیطور ساده خوبه

☆☆خوف ناک ترین نوع بشر، کسی هست که ؛فهمش کم و اعتقادش زیاد است.☆☆
چه مدلی؟😕

نمیدونم هرجور خودش بزنه برام جلوموهامو

پشتم فقط یه مقدار مرتب کنه

دوماه یه بار پشت موهامو یه قیچی میزنه برام ارایشگرم که هم مرتب شه هم موخوره نگیره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
عکس نداری ببینم چطور میشه؟ چون تا حالا کوتاه نکردم اصلا با مدلا آشنایی ندارم. نخندی بهم😁

بزار ببینم تو نت هس بفرستم😚

در خیالم با خیالت بی خیال عالمم..تو کنار دلمی♡ اینجایی...!
1346