2733
2734
عنوان

کدوم جوک شما رو خیلی خندوند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2073 بازدید | 107 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این قضیه که دارم تعریف میکنم واقعیه یه خانمی که از همسرش جدا شده بود تعریف میکرد که با آقای مجردی و پولداری آشنا میشه و قرار ازدواج می‌ذاره خانومه سه تا بچه داشته یه روز آقارو ناهار دعوت میکنه که اون آقا بچه ها رو از نزدیک ببینه کلی روی بچه ها کار می‌کنه که مودب باشید و ...بلاخره کلی واسه ناهار تهیه میبینه و سلیقه به خرج میده و میز ناهارخوری رو میچینه مهمون از راه میرسه سر غذا یکی از بچه ها عطسه می‌کنه و همزمان هردو تا بینیش میاد بیرون(سبز) اون یکی که این قضیه رو میبینن خودش میگیره و همزمان میگوزه سومی هم که میبینن دماغ داداشش اومده همون جا بالا میاره خلاصه سه نفری به همه چی گند میزنن البته مامانشون با اون آقا ازدواج میکنه

2731

هیچ وقت نفهمیدم نهنگا چرا خودکشی میکنن؟

آخه بزرگوار با اون جثه چقد میتونی دل نازک باشی آخه؟

نه اجاره خونه میدی نه مهریه نه زیدت میره زیر یکی دیگه میخوابه ، موادم که نمیزنی، بالای کَلَتم که آبشار داری چه مرگته دیگه؟

2738

بچه‌ها اگه لباس بدون استفاده تو کمدتون دارید به این اپلیکیشن یه نگاهی بندازید جو خانومانه و دوست داشتنی ای داره

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.
https://komodaa.com/shop/invite/?184580

الهی الهی انشالله به حق بی بی معصومه خدا یه نی نی خوشگل موشگل صحیح و سالم بهت بده من هرچی از خانوم ح ...

عزیزممممم 

ممنوووون 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
‏حیوون خونگی بودن خیلی سخته فکر کن یه سگِ پیرِ بی‌حوصله باشی هی یه  دماغ عملی بیاد قلقلکت بده، ...

وااااای دوتایی با همسرم کلی خندیدیم .صحنه سگه اومد جلو چشمم 😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن فعلی ۵۴😐وزن هدف۴۸
عزیزممممم  ممنوووون 🤩🤩🤩🤩🤩🤩

😍😍😘😘😘😘

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔
2706