2726
روغن آرگان اصل یه بطری خیلی خیلی کوچولوش قیمتش سه میلیون بود سه چهار سال پیش ، الان با این قیمت دلار ...

والا این ارگان ک گرفتم کوچیکه خارجیه خریدم ۸۰

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شنیدم بعد حمام ولی تو نت یجا نوشته یود قبل حمام تعجب کردم شما استفاده کردی؟بعد ساق موهام بزنم؟

ن استفاده نکردم گلم ولی میدونستم

تیکر عروسیمه 😍ان شااالله میشه برای اینک سرموعد برگزارشه ب خوبی و خوشی،ی صلوات مهمونم کنی؟!
2728
روغن آرگان اصل یه بطری خیلی خیلی کوچولوش قیمتش سه میلیون بود سه چهار سال پیش ، الان با این قیمت دلار ...

من از ترکیه ارگان اصل خریدم ی شیشه کوچیک ۹۰ لیر 

تقریبا ۲۵۰ تومن 

نشانه های اصل بودنش اینه که شبیه به عسل باشه یکم یعنی وقتی سرازیر میکنی قطره قطره نیاد و سریع جذب بشه و چرب نکنه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  

برای بلند شدن و پرپشت شدن موهات روغن بادام تلخ و زیتون و نارگیل و کرچک رو باهم مخلوط کن و به صورت بنماری بزار یکم گرم شه در حدی که دستو نسوزونه و به کف سرت بزن و با شونه از کف سر روغنو رو موهات پخش کن خیلیم خوبه و تاثیر داره و باید حداقل هفته ای یکبار بزنی....سه الی چهار ساعت قبل از حمام رفتن بزن

قسم خورده به یک قــ⁦♥️⁩ـلب💍✨
زيتون چرا خشك ميكنه؟ من خشكي موهام با همين زيتون خوب شد 

کلا روغن زیتون خشک میکنه 

به تنهایی نباید استفاده بشه 

مثل حنا 

اونم خشک میکنه 

کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀  💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞  
قبل حمام به ریشه بعد حمام به ساقه

هفته ای دوبار کافیه

این مام های رولی هستند تموم که شد توپ سرشو دربیار کامل بشور خشک که شد روغن نارگیلو بریز توش و یکبار در هفته بمال به ریشه ها و بذار بمونه شب برو بشور

یه بارم در هفته بعد حمام به ریشه موها بزن

سیدالشهدای مقاومت، حاج قاسم سلیمانی، انظر الینا...
من از ترکیه ارگان اصل خریدم ی شیشه کوچیک ۹۰ لیر  تقریبا ۲۵۰ تومن  نشانه های اصل بودنش ای ...

درسته بهترین برندها هم توی محصولاتشون اونایی که روش نوشته آرگان ، یه درصد کمی آرگان اصل توش هست خالصش انقدر گرون هست که تو هیچ محصولی با درصد بالا وجود نداره 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید