1803
1804

اقا اینجا دروغ نداریم  

هرکی جرات و انتخاب کرد باید یه تخم مرغ خام بخوره عکسشم برفسته  

هرکیم حقیقت که دیگه مشخصه باید سوگند بخورد راست بگوید خوب حالا بیاین از هم یا هرکی که دوست داشتین سوال بپرسیم      

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

خانم های محترم  

جهت معاینه آنلاین و  برآورد هزینه کاشت ابرو در کلینیک تخصصی رنسانس کلیک کنید

حقیقت

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1805

حقیقت 😁

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ خدایا تو پناهم باش 💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞   خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم...بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …..آری حس مادری ام را میگویم🤰 التماس دعا دارم ازتون تا بتونم این امانت الهی رو به سلامتی در آغوش بگیرم و این حسرت تموم بشه😭❤🤲

من حقیقت 

اگرم سوالتون  برام سخت بود جواب نمیدم ولی دروغ نداریم 🌹👍👌

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظار خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضور دارد...
1771

😁 حقیقت

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
1794

حقيقت

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.                                             من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود(تيكر تولد ي سالگيه دختر نازمه)❤️😍
1718