2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم دارم هیچ مشکلی ندارم تو سایت میچرخم عصبانی میشم لایک میکنم گزارش میزنم پردنیزولونمم نمیخورم

چرا نمی‌خوری داروی اصلی این بیماری پردنیزولون هست بعد اگه ناگهانی قطع بشه عوارض داره بعد از یه مدت هم دوباره فعال میشه درد می‌کشی خانمی قبول کردن بیماری سخته ولی باید اونو قبول کنی و قرص ها رو بخوری

چرا نمی‌خوری داروی اصلی این بیماری پردنیزولون هست بعد اگه ناگهانی قطع بشه عوارض داره بعد از یه مدت ه ...

اخه برا من فقط انتی دبل استرندم مثبت میشه اونم کم فقط تو بارداری و بعدش خوردم حسابی چاق شدمم

اخه برا من فقط انتی دبل استرندم مثبت میشه اونم کم فقط تو بارداری و بعدش خوردم حسابی چاق شدمم

نمیتونم این که میگی یعنی چی ولی اگه درد مفصلی داشته باشی قرص ها رو نخوری برمیگرده شما از چه نوعی لوپوست؟

سلام 

بیماری لوپوس شاخه ای از بیماری آرتریت روماتوئید هست که بیماری خود ایمنی می باشد و ارثی هستش ، از نشانه آن آزمایش مربوطه و حالت پروانه رنگ قرمز روی صورت حاصل می شود ، مادر من حدود ۱۸ سال این بیماری داره و با خوردن قرصهای مخصوص بیماریش خاموش می باشد .

2706