2737
2734
عنوان

از همگی شماها التماس دعا دارم..

51 بازدید | 6 پست

برای تنها فرزندم دعا کنید ..فردا ام ار آی ازسروکمرداره تورو به خانم فاطمه زهرا برای سلامتیش وشفاش دعا کنید .. دعا کنید نتیجه ام ار آیش نرمال باشه... من وپدرش داریم دغ میکنیم ازنگرانی..🥺😭

عاشقتم خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مشکلش چیه عزیزم 

نگران‌نباش هیچیش نیس 

دختر منم یکبار رفت ام‌آر ای انقد گریه کردم نگران بودم. مشخص شد هیچیش نیس .فقط مسکن‌داد دکتر

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء یا مجیب المضطر

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »