2726
عنوان

لطفا بهم بگین چجوری به شوهرم بگم

188 بازدید | 17 پست

سلام .  دو سال از ازدواجمون میگذره تو این دوسال خیلی سر قلیون کشیدن دعوا میکردیم قول میداد که نمیکشه اما همه جا میکشید جز جلوی من . بعد که خبردار میشدیم دعوا باز قول میداد. باز میزد زیرش 

اخرین دعوامون دیشب بود.

دیگه تصمیم گرفتم بگم بیا خونه بکش . حداقل جای بدی نره قلیون بکشه .(

بهش زنگ زدم گفتم بیا خونه گفت میخام برم خونه مامانم قلیون بکشم بعد میام به شوخی بهم گفت . امر میدونم جدی گفته 

بنظرتون چجوری بهش بگم که توی خونه قلیون بکش دیگه مشکلی ندارم 

بهش پیام بدم یا بزارم بیاد خونه 

بزار بیاد خونه بهترین کارو میکنی منو شوهرم همه خلافامون پیشه همه خواست قلیون بکشه باهم خواست سیگار بکشه باهم 🙈البته شاید سالی یکی دوبار باشه 

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه سر قلیون دعوا؟؟!!!!!😐

وقتی سلامتیش برای خودش مهم نیست دیگه شما بیخیال شو

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2728

بعد كه بچه دار شدي چي؟

مي خواي بگي جلوي بچه نكش مريض ميشه؟

فكر كردي روش؟

نظرات من صرفا برای صاحب تاپیک میباشد،ریپلای انسانهای بدون مغز یا متعصب  رامشاهده نکرده و پاسخ نمیدهم😊

بنظر من اینقد به شوهراتون از لحاظ چیزی که هستن گیر ندین اونا ادمن دارای اخلاق و خصوصیات خودشونن شما یاد بگیرید باهاشون کنار بیایید و در کنار هم از زندگی لذت ببرید قلیون میگی نکشه اگه بره یچیز دیگه بکشه که بو هم نده و معتاد بشه خوبه؟

همیشه وقتی مرد زنش رو یا زن شوهرش رو‌ محدود کنت این اتفاق میوفته،حتی ممکنه دیگه انجام نده اون کارو،ولی فکرش همش پیش اون کاره.شاید اگه در مقابل قلیون کشیدنش بی تفاوت بودی و غیر مستقیم نشون میدادی خوشت نمیاد تا الان کذاشتت بود کنار.شما یه شکلات بزار تو کابینت بگو حق نداری بهش دست بزنی هی طرف دوست دارت بره بخوره ببینه چه مزه ایه،ولی اگه بزاریش دم دست شاید اصلا سمتشم نره.همیشه محدودیت مشکل سازه.

2706