2703
2553
عنوان

خونه اتون چند متر🤗؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1517 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی راضی نیست پس ماهانه بیشتر بده...البته بعضی آقایون هرچقد بگی فقط زن مریض میشه و گوش ندارن باید ب ...

منم بی خیال شدم گفتمش بچه وقتی بزرگ شد بهت میگه چراحقموبه خانوادت دادی..میگه کم اون نمی زارم...البته مثلا یک تیبا برام پارسال خرید ولی بنام خودش....ولی برا خانوادش میلیاردی خرج میکنه 

2720
چقدر خوب رهن کردین  ما تهرانیم ۶۵ مترو ۹۵ ملیون رهن کردیم

یوهووووو چ خبرهههههه

اهواز قیمتاش تو همین حدوداس البته ما منطقه  متوسطیم بالا شهر ک هیچی ....

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
سلام همشهری 

سلام عزیزم

ولی من شاهین شهرم 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2714
قیمت اجاره اصفهان چه خوب

جا تا جا داره منم یکی از شهرستان های اطراف اصفهانم

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?184580

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه ...

خیلی چرته همه همه ش فقط در حال تبلیغن ، تا یکی یه لباسی چیزی میذاره برای فروش میریزن زیرش کامنت میذارن که به کمد منم سر بزن ! کمد منم نگاه کن !! حراج زدم ! ارسالم رایگانه !!! 

یه نفر محض رضای خدا در مورد لباس اون بنده خدا سوال نمیکنه! فقط عرضه س دریغ از یه تقاضا !!