1464
1459
عنوان

خونه اتون چند متر🤗؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1490 بازدید | 163 پست

مستاجر ۷۰متر تهران ۱۵۰ تومن رهن

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه بی انصـاف بود کسی که اولیـن بار " زن " را جنس مخالـف نامید❗️زن جنس مکملـی است💕 که اگر نبــود زندگـی به دل هیچ مــردی نمی نشست.💕

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

خونه ما ۸۷ متره تا دو ماه پیش صاحبخونه بودیم

الان فروختیم 

یه خونه داریم می‌سازیم ۱۷۰ متر البته دوبلکسه خود زمین ۱۲۵ متره

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …
1475

۶۰ متر مستاجریم.

بوی گندِ بی‌شعوری از سراسر دنیای ما به مشام می‌رسدو اگر برای زدودن آن کاری نکنیم،به فاجعه خواهد انجامید.فاجعه آن وقتی است که دیگر این بو را احساس نکنیم به این دلیل که شامه مان به آن عادت کرده باشد.
1444

شاهینشهر اصفهان ۲۵۰ متر دوطبقه ..مال خودمون...ولی فعلا طبقه بالای مادر شوهرم اینا نشستن تا برج هفت که خونشون ساخته شد میرن .

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

80 خودمون کرج

سالها بگذشته از میلاد من.                                        کو یکی مردانه باشد یاد من.                                      من و تنهایی و یک شمع روشن.                                 خدایا نکند باد بیاید😢
1474
٧۵متردوخابیه طبقه اول ٢٠پیش ۶٠٠اجاره 😩😩

کجایین به این قیمت؟

تهران این قیمت افسانه ایه😫

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
1457