2737
2734
عنوان

یمدتی میشه عجیب حس حسادت پیداکردم ب اطرافیان همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 29 پست
ممنون عزیزم شما انجام دادی؟؟؟

واقعا مؤثره... حتما انجام بده. من خودم هم قبلاً زمان‌هایی که خیلی حس و حال بدی داشتم مینوشتم، آخرش یا پاره میکردم یا خط خطی میکردم و تموم میشد. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
هنوز دیر نشده شمام عشقولانه کن باهمسرت 🥰

من انقد روش حساس شدم از دیدنش متنفرم فقط این منو عذاب میده از دیدنش عصبی میشم و از اینکه اون این مدلی با نامزدش ناراحت نیستم  ومنم با همسرم زندگی خوبی دارم مشکلم فقط و فقط بخاطر پز دادناشه ک تمومی نداره 

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟؟چه خوب  

واقعا ، الان هر کی بهم فحشم بده اصلا ناراحت نمیشم ، هیچ حرفی هم نمیزنم فقط افراد خودبخود از زندگیم میرن بیرون ، با اینکه شاید باهاشون تو یه ساختمون زندگی کنم و زیادم ببینمشون . ذاتا خونسرد بودم با انجام اینکار دیگه شدیدتر شد خونسردیم ، همه میدونن کسی نمیتونه عصبیم کنه

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
واقعا مؤثره... حتما انجام بده. من خودم هم قبلاً زمان‌هایی که خیلی حس و حال بدی داشتم مینوشتم، آخرش ی ...

مرسی هزیزم

2731
واقعا ، الان هر کی بهم فحشم بده اصلا ناراحت نمیشم ، هیچ حرفی هم نمیزنم فقط افراد خودبخود از زندگیم م ...

اخدا کنه منم از پسش بر بیام همسرمم خونسرد هستش  ولی من ن

اخدا کنه منم از پسش بر بیام همسرمم خونسرد هستش  ولی من ن

کار سختیه و اگه انجام بدی نتیجه ش رو حتما میبینی🌸 ایشالا میتونی 

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
2738

ب این فکر کن ک زمانه نامزدیه تو چ کارهایی ناخاسته انجام دادین و اینهاچقدر حرص خوردند الان اجازه بده این هم بهترین دوران زندگیشو سپری کنه بهت قول میدم عروسی کنن اروم تر میشه

منم این دورانو گذروندم ،منتها خاهرشوهرم بود 

اینجوری خودمو قانع کردم زمانیکه من تازه عروس بودم چقد بیرون میرفتیم چقد از جلوگیریو قرق و رابطه و علاقه و اینا میگفتم و میدیدن و شاید توی دلشون حرص خوردن و الان دوس دارن تجربه کنن

♥️♥️
ب این فکر کن ک زمانه نامزدیه تو چ کارهایی ناخاسته انجام دادین و اینهاچقدر حرص خوردند الان اجازه بده ...

من اصلا مشکلم نازو عشوهاشون نیست مشکلم اینکه خودشو دیگه خیلی برده بالا ب همه از بالا نگاه میکنه

من اصلا مشکلم نازو عشوهاشون نیست مشکلم اینکه خودشو دیگه خیلی برده بالا ب همه از بالا نگاه میکنه

اینجور ادمای حقیر ازدواج رو یجور آوانس میدونن ،به خودش نمیدید ک ازدواج کنه 

بزار تو حقارت خودش بمونه 

اگه اخم و تخم کنی صد درصد میگع حسودیمو میکنی پس مثل همیشه عادی و خنده رو باش تا اینام دوره شون تموم شه 

خودتو بابچت شوهرت و کارها سرگرم کن برخوردباهاش کمترداشتع باشی

♥️♥️

کارایی روکه دوستان گفتن روانجام بده ولی یه تجربه ای هم من دارم که خداکنه به کارشما بیاد

یکی ازبستگان نزدیکم خیلی خیلی اهل تفاخربود مدام ازتمکن مالیشون می گفت وبه قول معروف پزداشته هاش رومیدادتااینکه باخانواده ایی اشنا شدیم که بسیار بسیار ثروتمند ولی متواضع وفروتن بودن این شدکه من بارها ازاین خانواده درحضورفامیلمون تعریف می کردم که چقدراصیل وفروتن هستن ادم کیف میکنه اینهمه ثروت ولی دریغ ازذره ایی تفاخر 

این حرف خیلی تاثیر کرد ومیتونم بگم دیگه جلومن ازدارییشون نمی گفت

اینجور ادمای حقیر ازدواج رو یجور آوانس میدونن ،به خودش نمیدید ک ازدواج کنه  بزار تو حقارت خودش ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 😍😘

کارایی روکه دوستان گفتن روانجام بده ولی یه تجربه ای هم من دارم که خداکنه به کارشما بیاد یکی ازبستگا ...

خدارو شکر ک از دست فرخ فروشیاشون راحت شدین

بله چشم حتما 😍😘

2706