2733
2739

از این کار متنفرم همش از خدا میخوام ازم بگیره ولی نمیشه حالم از خودم بهم میخوره من تا چندماه پیش اینطوری نبودم تازه اینجوری شدم حس بدی بخودم دارم عصبی میشم کلافم همسرم خیلی اذیت میشه میگه تروخدا خدتو کنترل کن اروم باش ولی نمیتونم 

منی ک هیچوقت حسادت بکسی نداشتم الان شدم ی ادم حسود 

اخساس میکنم چون مادر همسرمم اینطوری و منم باهاش تو ی ساختمون هستم باعث شده اینطوری بشم خواهشا کمک کنید من ترک کنم این عادت بدو

میشه واسه خوب شدن زندگی خواهرم و خوشبختی برادرم یه صلوات بفرستین🌹😘❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مثلا چیکار میکنی؟نسبت به کی اینجوری؟چیکار میکنه که شما این فکرو میکنی؟

الان فقط ب یکی اونم دختر خواهر همسرم هستن حسادت دارم

همسن خودمه تازه نامزد کرده نامزدش وضع مالیش خوبه و خونه بزرگی داره اونم میاد همش پز نامزدشو و خونه بزرگشو جهیزیه خریدنشو بمن میده حرفای بی معنی میزنه 

موقعه ای ک مانانزد بودیم یبار همسرم خیلی خسته بود تو پارک سرشو گذاشت رو پای منو خوابید همه ناراحت شدن ک چرا اینکارو کردن حالا الان خودش میشنه کنار نامزدش دستشو میگره همش تو دستش ماساژ میده با ی حالتی فکرشو بکن ما همه خانوما یطرف نشستیم اون اون میره کنار نامزدش ک کلا پسرای فامیل هستن میشینه پیش داداشاش دست نامزدشو میگره وکارای عجیب غریب میکنه راستشو بخوای حس خوبی دیگه بهش ندارم با ماراش حرفاش همش ناراحتم میکنه منم خیلی روش حساس شدم

بگم انجام میدی؟ سخته ولی تاثیر میذاره واقعا👌🏻

کاغذ و خودکار بردار از هر چی بدت میاد یا حسودیت میشه بنویس ، اونقدر بنویس تا ذهنت خالی شه ، از هر جا یا هر زمانی که حس خوبی بهش نداری بدون نظم بنویس ، اونقدرررر بنویس چیزی تو ذهنت دیگه نباشه ، شاید یک ساعت وقتت رو بگیره شایدم کمتر شایدم بیشتر ، تموم که شد کاغذ رو مچاله کن بنداز بیرون ، اگه دوست داری زودتر خوب بشی هر روز بنویس اگه نه یه روز درمیون دو روز درمیون یا هفته ای یک بار ، ولی انجام بده ، کم کم ذهنت پاک میشه و آروم🥰

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
بگم انجام میدی؟ سخته ولی تاثیر میذاره واقعا👌🏻 کاغذ و خودکار بردار از هر چی بدت میاد یا حسودیت میش ...

ممنون عزیزم شما انجام دادی؟؟؟

الان فقط ب یکی اونم دختر خواهر همسرم هستن حسادت دارم همسن خودمه تازه نامزد کرده نامزدش وضع مالیش خو ...

چون خاطره داری جذبش میکنی.

بزن تو نت تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو.منم رو جاریم حساس بودم.الان خوب شدم

من همین یه دونه ام!
2738
ممنون عزیزم شما انجام دادی؟؟؟

من از دبیرستانم انجام میدادم بخاطر همین معمولا در برابر عمل زشت دیگران خیلی خونسردم و کل فامیل میدونن که من عصبی نمیشم . در واقع این فکر و خیالا زباله های ذهنتن با این روش بیرون میریزی 

کلا این دختر با کاراش یجوری رفتار میکنه ک منو حساس کنه ازش بدم میاد دلم میخواد جایی ک من هستم اون نباشه دلم میخواد زود عروسیش سر برسه راحت بشم ازدستش 

بخدا من ادم بدلی نیستم ولی این دخترا خیلی حساسم کردخ متنفرشدم ازش

من از دبیرستانم انجام میدادم بخاطر همین معمولا در برابر عمل زشت دیگران خیلی خونسردم و کل فامیل میدون ...

واقعا ممنون حتما امتحانش میکنم

چون خاطره داری جذبش میکنی. بزن تو نت تکنیک پاکسازی هواوپونوپونو.منم رو جاریم حساس بودم.الان خوب شدم

ممنون از راهنماییتون

واقعا ممنون حتما امتحانش میکنم

خواهش میکنم ، من اوایل هفت هشت تا کاغذ مینوشتم 😂 اونقدر بنویس ذهنت خالی شه ایشالا نتیجه ش رو هم میبینی

خواهش میکنم ، من اوایل هفت هشت تا کاغذ مینوشتم 😂 اونقدر بنویس ذهنت خالی شه ایشالا نتیجه ش رو هم میب ...

جدی؟؟چه خوب 

2706