2726

بهتریییین مدل ها رو با سود خیییییلی کم میفروشن،،معتقدن که با سود کم میتونن فروش بیشتری داشته باشن،،،واااای مدلای بچگونه و مانتوهاشون محششششششره،،عضو شید ببینید چه خبره،،می ارزه ها

@mantoarzan7

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین

میرم.میبینم اگه الوی بود مدیونی😒

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مدلاتون افففتضاح بودو خزززز و اینکه هیچ ارزونی ندیدم :/قیمتشون با مانتو های بازار فرقی نداشت موندم اگ میخاستید ارزون ندید چند بود 

When  you  recieve at my LEVEL evaluat me before that  you  only take a sit and encourage me 👽
مدلاتون افففتضاح بودو خزززز و اینکه هیچ ارزونی ندیدم :/قیمتشون با مانتو های بازار فرقی نداشت موندم ا ...

وقعن،،خز بود?چی بگم دیگه،،،

کانال مانتوی ارزان برای خانمایی که تنوع دوست دارن ونمیخان زیادهزینه کنن@mantoarzan7،،جوین شین ضررنمیکنین
مدلاتون افففتضاح بودو خزززز و اینکه هیچ ارزونی ندیدم :/قیمتشون با مانتو های بازار فرقی نداشت موندم ا ...

ه مانتوهای روبورس رو بزارم،،اونا که بالا500هزارتومم باز میگفتید چققققد گرووووووون