2733
2734
عنوان

کسی هست ک بورسیه تحصیلی خارج از کشور گرفته باشه یا شرایطش رو بدونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2640 بازدید | 22 پست
ببین ایتالیا تحصیلی با بورس اومدن سخت نیست، باید بری مدرسه ایتالیایی تو جردن سه ترم زبان بخونی و امت ...

من میخوام رشته های پزشکی یا پیراپزشکی بخونم و بعدم برمیگردم 

ممنون میشم اگ بذاری😍😘

شما هم با بورسیه رفتین؟چقد طول کشید ک پذیرش شدین؟

ببخشید زیاد سوال میپرسم🌷❣

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗
تو الن برو درخواست ويزا بده رفت دو سال ديگه اسمت دربياد ، المان بيشتر مهندسى ورميداره

اخه الان زبانم کامله کامل نیست ک درخواست بدم.حتما باید از طریق موسسات اعزام دانشجو اقدام کرد؟؟

کشورش زیاد برام فرقی نداره .فقط هزینه دانشگاه زیاد نباشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میخوام رشته های پزشکی یا پیراپزشکی بخونم و بعدم برمیگردم  ممنون میشم اگ بذاری😍😘 شما هم ب ...

ببین کل پروسه ی ویزایتحصیلی ایتالیا یک ساله ولی سه ترم تو یک سال باید درس بخونی و  امتحانشو قبول بشی و بری ترم بعد، ولی بعد از ویزا گرفتن واسه رشته ای پزشکی اینجا امتحان ورودی سختی دارن و تعداد کمی خارجی میگیرن، باید زبان ایتالیایی خیلی خوبی داشته باشه کسی که این امتحانو میده و کتاب تستا رو خوب خونده باشه، اون موقع ها تو خود مدرسه کتابای تست همه رشته ها رو میفروختن، الانو نمیدونم، من ده سال پیش اومدم عزیزم

ببین کل پروسه ی ویزایتحصیلی ایتالیا یک ساله ولی سه ترم تو یک سال باید درس بخونی و  امتحانشو قبو ...

اخرین سوال

منظورتون از امتجان ورودی مثه کنکوره خودمونه ؟باید درسای دبیرستان رو بخونیم واسه ورودی؟

من واسه یادگیری زبان مشکلی ندارم.

2731
اخرین سوال منظورتون از امتجان ورودی مثه کنکوره خودمونه ؟باید درسای دبیرستان رو بخونیم واسه ورودی؟ ...

کنکور نمیشه گفت، چون هر دانشگاهی یه تعداد محدود دانشجو تو بعضی از رشته ها میگیره این امتحان ورودی رو میذاره، و یه سری درس مشخص میکنن که از اوا ماتحاج میگیرن مثل هوش و ریاضی و اطلاعات عمومی بعد یه درسایی هم اختصاصیه همون رشته، کتاب آلفا تست مخصوص هر رشته ای چاپ میشه که توش تست ها و توضیحات اون امتحانات هست همونا رو باید خوند. 

کنکور نمیشه گفت، چون هر دانشگاهی یه تعداد محدود دانشجو تو بعضی از رشته ها میگیره این امتحان ورودی رو ...

مررسیییی ک وقتت گذاشتی خیلی لطف کردی❤❣🌷

مررسیییی ک وقتت گذاشتی خیلی لطف کردی❤❣🌷

خواهش میکنم عزیزم ولی حسابی تحقیق کن، برو تو اینستا تو پیج کسایی که مهاجرت تحصیلی کردن اطلاعات خوبی هست، موفق باشی 

2738