2726

سلام.اگ اطلاع دارید ممنون میشم راهنمایی کنید😘

تینکِربِلم🖤بعد از سه بار قطع دسترسی سلام🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دوستم رفته المان البته بورسيه نرفته اما ميگه دانشگاهاشون رايگانه

واسه دانشگاه درخواست داد بعد قبولش کردن؟؟

تو اینترنت ی چیزای دیگه گفته.حیلی سخت و پرهزینه ب نظر میاد

واسه دانشگاه درخواست داد بعد قبولش کردن؟؟ تو اینترنت ی چیزای دیگه گفته.حیلی سخت و پرهزینه ب نظر میا ...

اره درخواست ويزاى تحصيليم داده بود يك سال و نيم طول كشيد اومد حدود ده هزار يورو هم پول برد تا ى سال اولو بگذرونه البته دوتا داداشاشم همينجورى رفته بودنو الن اقامت دائم گرفتن 

اره درخواست ويزاى تحصيليم داده بود يك سال و نيم طول كشيد اومد حدود ده هزار يورو هم پول برد تا ى سال ...

نمیدونی رزومش چطوری بود ک قبولش کردن؟

معدل بالایی داشت؟چ مقطعی بود؟

من هنوز دیپلمم

نمیدونی رزومش چطوری بود ک قبولش کردن؟ معدل بالایی داشت؟چ مقطعی بود؟ من هنوز دیپلمم

ليسانس داشت دانشگاه دولتى اما معدلش بالا نبود براى فوق رفت مقاله اينا هم نداشت اصن راحت قبول ميكنن فقط بايد زبانت عالى باشه دوستم بصورت فشرده زبان المانى رفت و مدرك گرفت

ليسانس داشت دانشگاه دولتى اما معدلش بالا نبود براى فوق رفت مقاله اينا هم نداشت اصن راحت قبول ميكنن ف ...

امیدوار شدم پس 

مرسی ک وقت گذاشتی برام❤🌷

ببین ایتالیا تحصیلی با بورس اومدن سخت نیست، باید بری مدرسه ایتالیایی تو جردن سه ترم زبان بخونی و امتحاناتشو بدی، ولی خوب اگه میخوای درس بخونی و بعدش بمونی خیلی سخته چون بازار کارش افتضاحه به جز برای یه سری از رشته های مهندسی. پیج اینستای یکی رو میذارم واست اون پارسال اومده و خوب توضیح داده، من خیلی سال پیش اومدم و شرایط عوض شده 

امیدوار شدم پس  مرسی ک وقت گذاشتی برام❤🌷

خواهش ميكنم ، تازه ى داداششم دانشگاه غير انتفاعى خونده بود اما خب اون داداشش ك دانشگاه شريف بودو رفت الن خيلى وضعش خوب شده و سريعتر كار پيدا كرد 

2706