2737
2739
عنوان

یاری

64 بازدید | 10 پست

سلام دوستان من چند وقت میش یه خواستگار داشتم که بیشترین ترسم این بود که چطور بگم من قبلا نامزدیم به هم خورده ولی وقتی بهش گفتم خیلی منطقی برخورد کرد و گفت میش میاد اشکال نداره و ادامه حرفامون همه چی اوکی و میگفت ازم چه خواست های داری چه شرطی داری منم اصل زندگی برام مهمه وفا و درک و ... اخرم مادرش گفت برمیگردیم ولی الان یه هفته بیشتره هیچ خبری ازشون نیست 

میدونید دوستان بعد اون نانزدی واقعا یکسال ریختم به هم از حرص انتخاب اشتباهم که بعد یک ماه تموم شد ولی این ورد شرایطش خوبه هم من هم خانوادم راضی ان ولی خیلی خیلی حالم گرفته که چرا دوباره حالم بگیره مگه من چه گناهی کردم اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان یکم امید میخوام تو این مدت اینقدر منتظر تماسشون بودم اینقدر امیدوارو ناامید شدم دیگه کلافه شدم اخه اونام پسر اولشونه و کلا تجربه اولشونه خانواده تقریبا سخت گیرمنظم و و اهل برنامه ریزی ان ولی باز نمیفهمم الان داره میشه دوهفته هیچ خبری نیست دوستان کمکم کنید خیلی حالم گرفته 

اخه فکری که نه تحقیقاتی راجع به ما کردن نه چیزی این مدت دلیلی جز نخواستن به ذهنم نمیرسه 😞😞

شاید نباید منتظر باشی شاید چند جا دیگه ام رفته باشن دارن تحقیق میکنن مقایسه میکنن منتظر نباش قسمت باشه میان خودتو درگیرش نکن اذیت میشی

شاید نباید منتظر باشی شاید چند جا دیگه ام رفته باشن دارن تحقیق میکنن مقایسه میکنن منتظر نباش قسمت با ...

یعنی طبیعیه که دارن تصمیم میگیرن توی دوهفته پسره به حرفام فکر میکنه اخه هرچی فکر میکنم دلیلی پیدا نمیکنم حالا خودم یه امید تو دلم هست که برمیگردن و حتی پدرو مادرم میگن احتمال زیاد برمیگردن ولی هر روزی که میگذره امیدم کم رنگ تر میشه 

یعنی طبیعیه که دارن تصمیم میگیرن توی دوهفته پسره به حرفام فکر میکنه اخه هرچی فکر میکنم دلیلی پیدا نم ...

میگم عزیزم منتظر نباش فقط امیدت ب خدا باشه قسمتت باشه میاد بگو هر چی خیریتته و صلاحته

2738

احتمالا جاهای دیگم رفتن خواستگاری دارن تصمیم میگیرن 

(دوقلو باردارم) میشه واسم دعا کنید مشکلم حل شه مریضیه خطرناکی نباشه با دلخوشی بمونم بالا سر بچه هام واسشون مادری کنم؟تورو خدا دعام کنید😭