2733
2734
عنوان

قرص یدوفولیک

18084 بازدید | 23 پست

سلام

دوستان ک سابقه بارداری دارن یا قصد دارنبشن

حتما باید 3 ماه قبل خورد من 3 ماهه دارم میخورم ولی یکی دو ماه میخوام بارداری رو ب تاخیر بندازم...باید مصرفش رو قطع کنم یا ادامه بدم

مثلا 3 ماه قبل بارداری بشه 6 ماه قبل بارداری مشکل پیش میاد یا نه؟؟؟

رقیقا منم همین مشکلو دارم، پارسال چندماه خوردم ولی نتونستم اقدام کنم باز امسال هم معلوم نیست دقیقا چه ماهی بتونم اقدام کنم...

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌

فولیک اسید بخور.. فکر کنم یدوفولیک رو نمیشه زیاد مصرف کرد

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ضرر نداره تا ۶ماه فولیک اسید

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2731

به من گفت تا زمانی که باردار شدی بخور تا ۳ماهم تو بارداری بخور

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

فك نكنم اشكالى داشته باشه.من از وقتى رفتم دكتر واسه چكاپ باردارى تا اقدام كنم ي هفت هشت ماهى طول كشيد و هردفعه كه ميرفتم پيش دكترم ميپرسيد أسيد فوليك ك ميخورى.البته چند ماه أسيد فوليك خوردم بعدشم يدو فوليك الانم ٧ماهه اقدامم همچنان دارم ميخورمش

خداجونم ٧ماه منتظرم گذاشت تا فندقمم مثل خودم ته تغاريش بشه 😍😍😍😍                           اسفندى که باشى میشى ته تغارى خدااااااااااااا😍😍😍
واسه من یدوفولیکه یعنی اسید فولیک و ید با هم

فکر نکنم ضرر داشته باشه تا ۶ ماه بازم تو نت سرچ کن یا زنگ بزن مطب دکتر بپرس به منشی بگی از دکتر سوال میکنه عزیزم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
فك نكنم اشكالى داشته باشه.من از وقتى رفتم دكتر واسه چكاپ باردارى تا اقدام كنم ي هفت هشت ماهى طول كشي ...

ب منم دکتر بعد آزمایشات یدوفولیک داد تقریبا 4 ماهه مصرف میکنم..تموم شده ..یعنی برم دکتر بپرسم ازش بهتره

2706