2733
2734
عنوان

بیایم از درامد و سختی زندگیامون بگیم

3928 بازدید | 222 پست

سلام بچه ها بیاین دردل کنیم درماه چقدر درامد دارید درچه حد تحت فشارید؟ واینکه ایا خونه وماشین دارید یانه؟چندسال گذشت که به این چیزا رسیدید وچه سختیایی کشیدید؟ مسافرت میتونید آیا برید ؟ (الان ی سریا نیان بگن ما ماهی ۱۰۰ میلیون درامد داریم)براساس واقعیت ها و اقتصاد وفشارهای زندگی حرف بزنیم  

عزیزم الان همه تحت فشار هستن. ما درآمدمون بالاست ولی اینکه امنتی روانی نداری و ثبات اقتصادی نیست همه رو اذیت میکنه. تا پارسال خرج خونمون ماهی دو میلیون بود الان بالای ۴ میلیون. اصلا هم اهل رستوران و ریخت و پاش نیستیم. 

ماشین عوض کردنم که دیگه کار حضرت فیله. ما خدا رو شکر قبل گرونی خونه خریدیم با کلی وام و قرض

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شغل سوهر من ازاده معلوم نميشه چقدر درامد داريم

ولي كلا اوضاع سخته

خداروشكر خونه و ماشين داريم

سفر هم والا امسال با اين دلار نميشه كاري كرد دوست دارم برم حالا ببينيم چي ميشه فعلا كه بخاطر مريضي همسرم سفرمون بهم ريخت

2731

خو شاید یکی واقعا صد میلیون در ماه درآمد داشته باشه؟🤔

مثلا یکیش خودم🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

واقعا حسادت موج میزنه اینجا🤣🤣🤣

دوستان عزیز لطفا لایک‌نفرمایید ای به فدای انگشتانتان😶

ما خونه داریم منتها نصفش به ناممونه که همونم داریم قسطهاشو میدیم

ماشین داریم

درامد شوهرم 3 تومنه در ماه

بیشترش میره واسه قسط

خیلی مجبوریم با احتیاط خرج کنیم

هزینه خونه دست منه و شش ماهیه که به اخر ماه نمیرسه

مسافرت سالی دوبار میریم فقط

غذای بیرونم فقط گاهی شاید ماهی یک یا دوبار بگیریم

در کل شرایطمون سخته

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ماحدود۵تومن حقوق میگیریم.خونه نداریم سازمانی میشینیم..ی ماشین پارس دارم واس خودم عروسی نگرفتم جاش پولشو واس خودم‌ماشین خریدم..قسط‌زیاد داریم هرچیم‌میمونه تااخرماه تمومه نمیتونیم‌پس انداز کنیم.یمقدارطلا دارم نمیدونم چیکارش کنم...مسافرتم درحدخودمون میریم بیشتراهل کوه وطبیعتیم‌مثلا هفته پیش باشوهروداییم رفته بودیم جهان نما(استان گلستان)سرکوه شبم‌خوابیدیم همونجا.اینطور تفریحا زیاد داریم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
2738

ما تهران زندگی میکنیم خونه اجاره ای با ماهی 1300 کرایه خونه شوهرم 1500حقوقشه خودمم شاغلم یه تومن میگیرم ماهی 700تومنم قسط میدیدم فقط خدا کمکک=مون میکنه تا آخر ماه میکشیم

ممنون میشم پیج لباس زیر منو دنبال کنید اینستاگرام_روبیکا_تلگرام @yas_glry

ما ده ساله ازدواج کردیم به معنای واقعی از زیر صفر شروع کردیم الان یه خونه یکخوابه نوساز جای معمولی شهر داریم یه ماشین‌معمولی و البته خیلی از وسایل زندگی رو هم تو این سالها اضافه کردیم و نو نوار کردیم مسافرت به طور متوسط هر دو سال یکبار میریم خدا رو شکر راضیم و همش رو مدیون لطف خدا و زحمات شبانه روزی و بی دریغ همسرم میدونم 😍😍

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍

بنام خدا

راستشو بخاید اینجانت خانه دارم .شوهرم ماهی ۲ تومن میگیره۱۶۰۰ میره قسط میمونه ۴۰۰ 😊خدارو شکر راضیم سختی بااین اوضاع اقتصادی قطعا هست...خونه وماشینم نداریم.....

واما دوروغش

شوهرم ماهی ۱۰۰ میلیون میگیره خونمون زعفرانیه است ماشینم جنسیس هست..اصلا سختی چی هست..

بعضی وقتا نصیحتی که به دیگران میکنی دقیقا همونیه که خودت باید بهش عمل کنی 😏😏منم تو تاپیک های جنجالی صدا کنید 😄

ما مشکل مالی نداریم حتی حقوق خودمم بالاست و شوهرم دقیقا خودش رو پای خودش جلو رفته و یک ریال هم از کسی کمک نگرفته  اما مشکلات دیگه وجود داره ...فشار روانی شدید هست ..ترس و دلهره از اینده ...اینکه واسه فرداتم نمیتونی برنامه بچینی خیلی سخته ..جو جامعه در حالت رخوت هست و عذاب آوره ...خدا کمک کنه درست بشه

خونه ماشین داریم...باقیش شکر خدا خوبه تحت فشششار نبودم..‌ولی مسافرت نه نمیشه رفت دو سال هست جز شهرستانمون طالقان اخر هفته جایی نرفتم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2706