2737
2734
عنوان

مامانا کمک😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 22 پست
وقتی میگن حذف لبنیات یعنی حذف حتی پیتزا و یا یه بیسکوییت و شکلات کوجولو که توش ذره ای شیرخشک داره ض ...

یعنی شکمشون تا چند ماه همینطور کار کنه و خونی باشه هیچی نمیشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
بعدش اگر منو نمی زنین "چیزِ خاصی" درسته

😂😂😂

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از علائم حساسیت به پروتئین گاوی دفع زیاد و اسهال ماننده

مرسی دوستم 😘😘😘 بعد اینطوری بچه ریزه نمیمونه 

یعنی شکمشون تا چند ماه همینطور کار کنه و خونی باشه هیچی نمیشه

ببین خون که باید تا چند روز بعد قطع بشه. چون داره نشون میده روده انقدر ملتهب شده و آسیب دیده که دیواره هاش زخم شده و خون با مدفوع خارج شده. پس ترمیمش زمان میبره یک روزه که درست نمیشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
2728

خب نوزاد تا ۵ ۶ ماه همینه دیگه تقریبا راست روده ان😀ولی اگه خوب نشده حتما ببرش دکتر ی پوشکشم ک کثیف شده با خودت ببر ب دکتر نشون بده ک کاملا متوجه بشه دکتر اگرم واقعا از لبنیات بود هیچی نخور لبنیات حتی یک درصد

مرسی دوستم 😘😘😘 بعد اینطوری بچه ریزه نمیمونه 

بچه های مبتلا به حساسیت معمولاً رشدشون کم میشه. دختر خودمم داشت ولی خب چاره ای نیست. باید زودتر به بهبودشون کمک کرد که جذب مواد غذایی براشون بهتر بشه.

آنتن‌هایی که هست صداها را از ریشه‌های درخت که در آب جوش بگذارند صدای هیاهو هست.
خب نوزاد تا ۵ ۶ ماه همینه دیگه تقریبا راست روده ان😀ولی اگه خوب نشده حتما ببرش دکتر ی پوشکشم ک کثیف ...

همونجا اتفاقعا دستشویی کرد و دکتر دیدش

2738