2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم من چندسالیه اصن سریال نمیبینم ولی این سریاله رو خیلی محوش شدم کنجکاوم کرده ،دیشبم که عروسه ت ...

یعنی میمیره...

مادرشوهرش که خیلی خوشحال بود.

درست میشه دایی  
2738
یعنی میمیره... مادرشوهرش که خیلی خوشحال بود.

فکر نکنم چون داشت صدای جیغ ودادش میومد ،احتمالا زنده میمونه ولی قیافش داغون میشه، بعدش همه به دوس پسر قبلیش شک‌میکنن ک دم ارایشگاه گفت زندگیمو سوزوندی زندگیتو میسوزونم ولی مطمئنا کار اون نیست ،کاره مادرشوهره هم ک اصلا نیست ،پس کار کیه،فک کنم یه شخصیت جدید باید بداستان اضافع شه ،از اونورم یچیزی بین مرجان وشهاب وعارف هست ک ما ازش بی خبریم

بجز حدتون همه چیو میدونین ماشالا  

خیلی باحاله

شبکه 1ساعت چند نشونش میده؟

فقط 40 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
خواهش 😂😂😂اخه من از اونام ک‌هی دوست دارن جریانو واسه بقیع توضیح بدن و متوجه داستانشون کنن 😂😂

چند قسمت نشون داده من ندیدم😥 حیففف

دیوانه و دِلبَسته ی اِقبالِ خودَت باش                   سَرگرمِ خودَت؛عاشِقِ احوالِ خودَت باش                  یک لَحظه نَخور حَسرَتِ آن را که نَداری                  راضی به هَمین چند قَلَمِ مالِ خودَت باش                       
2706