2733
2739

واقعا بدبختیه بزرگیه آدم دو کلام نتونه با مادرش درد دل کنه . واقعا توقع زیادیه که نمیخوام زن داداشم بفهمه من چه مشکلاتی دارم. صد بار بهش گفتم حتی اگه پشت تلفن من چیزی گفتم اگه اون اونجا بود ادامه نده اصلا انگار خوشش میاد بره همه جا نازایی و بدبختی منو جار بزنه . زنداداشمم با من ازدواج کرده اونم بچه نداره خودش میگه میخوام و اقدامم . بعد مامانم میگه الکی میگه اونا سالمن خودشون نمیخوان اوتوقت من یه کلام بگم رفتم ازمایش کوفتم بالا بوده به همه میگه 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

شبیه مامان منه😐😐😐😐

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

نمیدونم چرا انقد احمقم که بهش میگم . البته هی میپرسه پس کی ای وی اف میکنی . منم مجبورم بگم وگرنه میره نیگه بدبختا پول ای وی افم ندارن . چیکارش کنم اخه . چقد  من بدبختم اخه خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامانم منم همین مدلیه دوس داره همه جا جار بزنه الان دیگه خیلی چیزا رو بهش نمیگم جالبه وقتی میگم چرا رفتی گفتی میگه اول و آخر همه میخوان بدونن پس الان بدونن بهتره😏😏😏😏😏

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
2731

منم الان با مامانم بحثم شد 

خیلی ناراحتم

از حس تحقیر شدن گرمم شده

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

مامان منم همینه

من که چیزایی که دوست ندارم کسی دیگه بفهمه رونمیگم به مامانم دیگه

راه دیگه ای پیدانکردم

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738

بنظرت کسی هم هست ک با مامانش تفاهم داشته باشه!!!؟؟؟؟

مامان منم این روزا خیلی رو اعصابمه.خیلی زیاد

خدا حفظشون کنه و امیدوارم ب این نتیجه برسن ک با حرفهاشون چقدر دلمون رو خون میکنن

منو مجبور کرده مدام بهش دورغ بگم راستشم که میگم اصلا باور نمیکنه الاناینجوری راحترم

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

وای وای مامان من همه چی رو میزاره کف دست خاله هام فکر میکنه خیلی خوبن از همشون بزرگتره ولی دور از جونش عین چی ازشون میترسه منو بابا داداشمو خسته کرده بخدا

اگ میشه برای خونه دارشدنمون ی صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘 اگ ذکری برای خونه دارشدن بلدید ممنون میشم بهم بگین😘😘😘😘
نمیدونم چرا انقد احمقم که بهش میگم . البته هی میپرسه پس کی ای وی اف میکنی . منم مجبورم بگم وگرنه میر ...

من بعددیگه چیزی بهشون نگو

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
نگو عزیز من من ک اگه بگم کل فامیل میفهمن اونم ن اونی ک گفتما مثلا بگم افتادم زمین پام زخم شده تو کل ...

بخدا یبار دختر خالم زنگ زد گریه کرد گفت مامانت گفته دکتر گفته بچه دار نمیشی 😐😐😐😐 حالا اون موقع من اقدامن نبودم اصلا . دکتر گفته بود تنبلی داری . من شوهرم مشکل داره بیشتر . الانم نیگم به زن داداشم نگو میرم ابن سینا . فک کن نگفته باشه . خیلی عادی الان داشت جلوش حرف میزد من اهرش فهمیدم اونم اونجاس

2706