2726
عنوان

میشه بگین من با این پوست چیکار کنم؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 71 پست

با تونر پاک کننده هر شب پوستتو تمیز کن بعدم کرم درمالاین بزن (داروخونه داره اگه بپرسی) و کرم گوگرد اُلیژن هم هرشب تا صبح بزن

خسته تر از آنم که بگویم به چه علت 😪😴

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کلیندا مایسین‌استفاده‌کن

پوست تیره نمیشه ؟

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2728

اسی فقط و فقط و فقط پودر جوانه گندم از عطاری بگیر اندازه یه قاشق با شیر قاطی کن بزن به صورتت یه ربع بیست دیقه دراز بکش بزار بمونه اگه میخوای هرروز یا یه روز درمیون یا هفته ای یبار دوبار بزن واقعا عالیه من پوستم انقد جوش میزد جای قرمز مونده بود اینو مامانم بهم گفت الان دو ماهه استفاده میکنم صورتم خیلیییییییی با قبل فرق کرده جای قرمز جوشام رفته خیلی خوبه واقعا

حس قشنگیه وقتی عشقت بشه بابای بچه ات😍
اسی فقط و فقط و فقط پودر جوانه گندم از عطاری بگیر اندازه یه قاشق با شیر قاطی کن بزن به صورتت یه ربع ...

یه پودری از عطاری گرفتم گفت با ماست بزن، چند روزه دارم استفاده میکنم خدا کنه جواب بگیرم...

برو پیش طبیب از کبدته

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
یه پودری از عطاری گرفتم گفت با ماست بزن، چند روزه دارم استفاده میکنم خدا کنه جواب بگیرم...

عزیزم خاکشیرو بجوشون صب ی دوتا دونه ترنجبین بریز توش بخون هم واسه جوش خوبه همم شفاف میکنه یبوستم داری برطرف میکنه

هر بار این درو محکم ببند برو

از ضد جوش باریجہ چندسالہ استفادہ میکنم و فورا جوشامو سرکوب میکنم عالیہ ۱۰-۱۲تومنہ

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
2706