2726
عنوان

میشه بگین من با این پوست چیکار کنم؟😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 860 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پوستت مختلطه

منم در عینه حال که پوستم خشکه اگه گرمی بخورم جوش میزنم

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728

ببین اگه دکترات هیچکدوم برات ازمایش ننوشتن پس بدون همه حرفاشون کشک بوده 😃

باید مشخص شه جوش هورمونیه یا کبدت مشکل داره یا خونت یا...... باید ریشه یابی بشه

مطمئن باش یچی تو بدنت درست انجام نمیشه که جوش میزنی

و در اخرم پن اریکه رو بهت پیشنهاد میکنم معجزس😚

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
کیه؟؟؟

بزارالان تگش میکنم خودمم سوال دارم ازش همه صورتم جوش زده یه پودری مصرف کردم ببینم باچی خوب میشم😒

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
ببین اگه دکترات هیچکدوم برات ازمایش ننوشتن پس بدون همه حرفاشون کشک بوده 😃 باید مشخص شه جوش هورمونی ...

مشکل هورمونی دارم، پن پوستمو خشک میکنه😣😣😣

عزیزم باید صبر داشته باشی کارایی که میگم اگه حوصله داری انجام بده

اول خوراکت رو متعادل کن نه طبع سرد نه طبع گرم

صورتت رو بخور بده بعد جوشات رو فشار بده پاک سازی کن

یه پنبه به گلاب آغشته کن بکش روی پوستت

یکی دوروز بهش استراحت بده یه ماسک حنا بذار شاید یه درجه رنگ پوستت تیره بشه ولی ارزشش رو داره 

یه مدت هم نه زیاد البته چای سبز بنوش پوستت رو عالی میکته فقط زیادیش لاغرکننده هست ومیگن غلظت خون میاره

بعد از اون هر از چند روز ورقه های خیار روی صورتت ماسک کن

موفق باشی ان شاءالله

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  
مشکل هورمونی دارم، پن پوستمو خشک میکنه😣😣😣

پس بعدش باید یه مرطوب کننده ی فاقد چربی بزنی

هورمونتم برو دکتر کنترل کن

مهربانی تنها زبانیست که ناشنوا میتواند بشنود و نابینا میتواند ببیند.  
2706