2737
2734
سابقه قند دارید توی دو خانواده؟  آزمایشگاه معتبر بود؟

نه عزیزم اصلا سابقه نداریم. ازمایاهش معتبره. اما قبل آزمایش بهش سرم زده بودن میتونه تاثیر داشته باشه؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اصلا سابقه نداریم. ازمایاهش معتبره. اما قبل آزمایش بهش سرم زده بودن میتونه تاثیر داشته باشه ...

من اطلاع ندارم گلم 

به متخصص نشون دادی چی گفت 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
2731

خواهش میکنم 

ان شاءالله دوباره تکرار میشه و خبری از قند نیست 

یک نذر کوچک هم بکن حتما 

منم براش 14 صلوات میفرستم 

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

عزیزم اینجا که کسی کمکت نمیکنه. شما باید با متخصص صحبت کنی. یه نوبت بگیر و اگه لازمه دوباره آزمایش بده

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2738
عزیزم اینجا که کسی کمکت نمیکنه. شما باید با متخصص صحبت کنی. یه نوبت بگیر و اگه لازمه دوباره آزمایش ب ...

صحبت کردم میگه قندش بالاست. قبل آزمایش سرم زده بودن بهش میگم شاید از اون باشه؟ 

صحبت کردم میگه قندش بالاست. قبل آزمایش سرم زده بودن بهش میگم شاید از اون باشه؟ 

سرمش چی بوده؟ سرم قندی بوده؟ به دکترش بگو. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره قندی بود 4شنبه نوبت دارم. تا اونموقع دق میکنم😔😔

دق نکن گلم. اگه بهش غذا میدی سعی کن مراعات کنی و برنج و نون زیاد بهش ندی. اگه شیرتو میخوره خودت هم شیرینیجات و برنج و نون زیاد نخور. انشالله که چیزی نیست. نگران نباش. 

2706