2733
2734
عنوان

چطوری هسته گیلاس بکارم؟

1133 بازدید | 10 پست

خانما اگه اطلاعی دارین درباره نحو کاشت و جوانه زدن هسته گیلاس بگین لطفا چون تو گوگل سرچ کردم روش های مختلفی که سردر گم شدم مثلا گفته هسته رو خشک کنی و تا ۱۰ هفته داخل ظرف بمونه یخچال 

خاک شود هر که در این خاک زیست....خاک چه داند که در این خاک کیست🍀🍀🍀🍀🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من همونجوری بردم توباغچه دفن کردم اومدم 😐آبم بهش دادم یه هفتس هنوزدرنیومده 

چه خلاقین شماها

من میریزم تو سطل اشغال

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
من همونجوری بردم توباغچه دفن کردم اومدم 😐آبم بهش دادم یه هفتس هنوزدرنیومده 

من خشک شد هسته ها گزاشتم تو ظرف در دار و تو یخچال نگه داشتم . حالا اگه کسی میدونه بگه بهم

من خشک شد هسته ها گزاشتم تو ظرف در دار و تو یخچال نگه داشتم . حالا اگه کسی میدونه بگه بهم

بنظرم همون راهکاری و که گفته بزار تو یخچال ادامه بده چون با اینکار احتمالا یک پاییز و زمستون مجازی برای دونه ایجاد میشه بعدش فعال میشه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
بنظرم همون راهکاری و که گفته بزار تو یخچال ادامه بده چون با اینکار احتمالا یک پاییز و زمستون مجازی ب ...

گلم یعنی چی پاییز و زمستون؟

2738
گلم یعنی چی پاییز و زمستون؟

ممکنه بعضی از گیاه ها ی دوره چرخه سال رو بخواد بگذرونن تا سبز بشن برای همین گفتم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم