2733
2734
عنوان

کمک برای درمان میخچه

236 بازدید | 30 پست

سلام بچه,چندین ساله کف پام پراز میخچه اس.روی شصت دستمم ی ساله ک زدم.نمیخام جراحی یالیزر کنم چون زیادن و درد داره و میترسم.توروخدا یه روشی بگید ک از شرشون خلاص بشم.ممنون 

چجوری راه میری اخه منم چندسال پیش کف پام پرشد یدونم رو شست دستم دراومد پامو نمیتونستم بذارم زمین رفتم با لیزر از دستشون راحت شدم 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سیر رو سرکه سفید قاطی کن خمیرش کن بزن روش شب تاصبح

میسوزه ولی راحت میشی برا همیشه

سیر هم کافیه☺

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
2738

فقط هر درمانی که انجام دادی حتما نمونشو بده آزمایشگاه عزیزم

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

سیر له کن و بزار روی میخچه، با پنبه و چسب محکمش کن، هر۲۴ ساعت عوضش کن( سوزش وحشتناک داره)

ولی اگه میخچه ات خیلی قدیمیه و ریشه اش گنده شده باشه فقط باید جراحی کنی

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
نه درد نمیکنن فقط ظاهر زشتی دارن.

برا من خیلی درد داشت کف پامو کامل نمیتونستم بذارم زمین 

درسته درد داره ولی فوقش نیم ساعته ببر لیزر کن خلاص شی

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
سیر رو سرکه سفید قاطی کن خمیرش کن بزن روش شب تاصبح میسوزه ولی راحت میشی برا همیشه سیر هم کافیه☺

امتحان شده س

از یه پیرمرد یاد گرفتم ب هرکی گفتم خوب خوب شده و دیه نزده

دوستم برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی❤️   همراه چالش بهاری فیت شو وزن الان۷۹      👈هدف اول ۷۵     👈هدف دوم ۷۰   👈 هدف سوم ۶۵   👈هدف آخر ۵۵ 💪 
واقعا?انجام شده اس؟

اره عزیزم حتی کهنه باشه.راحت میشی

ببین منم داشتم

یه چند روز سیرو از وسط نصف کردم میزاشتم روش 

چند روزم انجیره کالو از قسمته بالاش که فشار بدی یه شیره ی سفید رنگ میاد ازش اونو میزدم 

بعد خوب شد

حالا نمیدونم مال سیر بود یا انجیر میخوای هردوشو امتحان کن

به قصد پرواز تجربه کردم سقوط را
2706